Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves gyerkőcöt lehet már...

1 éves gyerkőcöt lehet már vinni strandra? Vagy ne nyúzzam még? Fogalmam sincs mikor lehet elvinni ilyen helyre.

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem lehetne??
2011. máj. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy parás vagyok,csak nem tudtam,hogy Ők élvezik e?!

Ekcémás a lelkem,ezér félek egy kicsit,csak sajnos itt nem sok lehetőség van...programok szintjén,ezért gondoltam a strandra is.

2011. máj. 19. 09:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze! Kiviszed standra és saját magad tapasztalhatod meg, hogy élvezi-e. Ilyen idősen voltak alkalmak, amiket nagyon élvezett és voltak olyanok is amiket végig nyügizett.
2011. máj. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ekcémára: foreveres Avocado szappannal fürdesd, majd Aloe Activatorral töröld át a bőrét, végül Aloe propolisz krémmel kend. Egy héten belül eltűnik az ekcémája, aztán bátran menjetek strandra, én már kisebb babót is vittem (8 hónaposan már élvezte nagyon) és minden rendben volt.
2011. máj. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan viheted, ennél kisebb babákat is láttam már a strandon.

Bár az én lányom 15 hónapos mi még nem voltunk strandon, és szerintem nem is megyünk az idén sem, mert ha belegondolok hogy kik fürdenek bele a vízbe, akkor...

Inkább marad az otthoni medence, abba tudom, hogy csak mi megyünk bele, nem pedig olyan emberek akik lehet hogy egy hétig nem fürödtek otthon(mert sajnos van ilyen is).

2011. máj. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Enyém is ekcémás 10 éves( 11 éves már) úszni is jár. a nap és a meleg viszont kimondottan jó az ekcémának.

Ez elmúlni nem fog,csak ha kinövi, de tünetmentessé válik, főleg nyáron.

2011. máj. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Most tünetmentes is...mióta jó idő van,kopp-kopp...


Van nekünk is itthon,nagy meg kicsi medencénk is.Azt terveztem,hogy előbb abban próbálkozunk majd és csak nyár végén mennénk át Hajdúszoboszlóra egy kis pancsizásra...


Még egy kérdés,az ekcémás babák anyukáihoz:


A klóros víz nem bántotta a bőrét a babátoknak?

2011. máj. 19. 14:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!