Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Üdv! Miért olyan nagy dolog?...

Üdv! Miért olyan nagy dolog? Ezért néznek hülyének?

Figyelt kérdés
van egy 2 hónapos lányunk,és mindenben próbálok segíteni a feleségemnek.pelenkázás,fürdetés,stb,mert állandóan hulla fáradt ezért minél több terhet szeretnék levenni a válláról,de a környezetemben élők, még néhány családtag is azt mondja hogy az anyuka dolga,meg hogy ne kényeztessem el. megtesz ő mindent,nem is kéri a segítséget de én biztos vagyok benne hogy ez egy normális kapcsolatban így van!
2011. máj. 17. 00:52
1 2 3
 11/21 Maxima ***** válasza:
100%

Le a kalappal elotted!!!

Az ilyen rosszindulatu emberekkel nem kell foglalkozni, vagy szepen vissza kell nekik szolni. Egy ferj/apa dolga a gyerekvallalasnal nem annyibol all normal korulmenyek kozott hogy megcsinalja a gyereket aztan a tobbit csinalja az asszony egyedul....

,, hogy ne kényeztessem el,, ez a mondta nekem magas.Egy gyerekneveles nem elkenyeztetes. Azzal hogy segitesz furdetni,pelenkazni nem elkenyezteted a babat hanem kozelebb kerulsz hozza es kiveszed a reszed a sosem hozhato vissza pillanatokbol.Ilyen alapon akkor az anya is elkenyezteti a gyereket mert szoptatja/eteti, pelenkazza, furdeti, foglalkozik vele???

Vannak ,,erdekes,, emberek. En mindenkinek ilyen ferjet/part kivanok mint Te vagy.

2011. máj. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
A legjobban csinálod a dolgokat, halgass a szívedre, ne az ilyen "kedves" rokonokra, barátokra. Az én párom is ilyen, és nagyon büszke vagyok rá, a kapcsolatunk nincs is romokban, mint a legtöbb ismerősünké!
2011. máj. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az irigység beszél abból aki ezt megszólja, csak szeretné hogy az ő férje is ilyen legyen!! Nekem pl. barátnőm férje ilyen mint te is, az enyém meg nem sajnos.

De ezzel nincs mit tenni már.De attól még sose mondanék ilyesmit hogy majd elkényezteti meg hogy ez a nő feladata.


Én csak azt nem értem néha hogy barátnőmnek még az a sok sok segítség is kevés amit a férje nyújt.De ezt csak így zárójelben teszem hozzá.

Szóval igenis légy büszke, hogy ilyen tudsz lenni, biztos nagyon jó kapcsolatod lesz a gyermekeddel :)

Jó egészséget!

2011. máj. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szia!Csak így tovább...az én férjem az első 3 hónapban rengeteget segített!!!!Éjszakázott velünk míg etettem,fürdetett,pelenkázott.Nagyon jól esett,és nagyon büszke voltam rá.És 3x olyan szerelmes ,mint előtte.Aztán valamiért beleunt,vagy elfáradt:(((hiányzik az az énje...
2011. máj. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Óóóóóó, csak fele ennyit segítene az én párom!!!!!!!!

Ne törődj senkivel, nagyon szép dolog, hogy segítesz a feleségednek, gondolom te is dolgozol még mellette.

2011. máj. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez így van jól ahogy csinálod. A gyerekvállalás 2 ember dolga! Majd 20 év múlva amikor felemlegettek valamit pl.etetés,pancsizás stb. akkor legalább tudod miről van szó,hogy hogy csináltátok nem pedig az,h nem tudom nálunk a feleségem csinálta.Nekem van olyan ismerősöm akinek a gyerekei már kamaszok és most jött rá,hogy mennyire bánja,hogy nem volt abban az időben itthon mikor kicsik voltak hanem éjjel-nappal dolgozott. Szóval legyél egy büszke apuka aki mindent tud a kislányáról!:)
2011. máj. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hülye! Szerintem aki ezt mondja, ha nő akkor azért mert neki a férje le sem szarta, hogy még pisilni sem tud elmenni és irigy, ha meg pasi akkor a saját mentségére hülyéz téged mert ő nem volt olyan. Nekem is rengeteget segít a párom és segített is. De szerintem ez egy normális kapcsolatban így kell, hogy működjön, ha az egyikünk segítségre szorul, akkor a másik segít (betegség, időhiány bármi). Ezt nevezik kapcsolatnak :)
2011. máj. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, az irigység beszél az ilyen emberekből. Én is megkaptam a szomszédtól, hogy az anyuka dolga a gyerek nevelése, nehogy már apuka keljen fel éjszaka. Pedig bizony az én férjem is úgy gondolkozik, mint te, és rengeteget segít nekem. Ez így normális, ne foglalkozz senki véleményével. Én megkaptam már azt is ismerősök feleségétől, hogy lusta vagyok és nemtörődöm, amiért nem én kelek éjszaka. De őszintén szólva lesz@rom, ki mit gondol. Nálunk ez bevált, mindenki boldog, innentől kezdve mindenki mondjon, amit akar.

Csak így tovább neked is! Legyél nagyon büszke magadra!!! :)

2011. máj. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Légy büszke magadra! Van miért! Sajnos kevesen fogadják el azt a tényt, hogy nemcsak a nőnek lesz gyereke, hanem a férfinak is, amikor megszületik egy baba! Ne számítson más, csak a saját családod, a többi "jóakaró" ember meg mehet a pi-sába! :)
2011. máj. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normális, hogy Te is kiveszed a részed a baba ellátásából. A férjem is ilyen, segít mindenben, szuper apuka és férj. Pedig sose kértem, ez természetes. Nem csak megcsinálni kell, hanem együtt is nevelni, gondozni.

Aki ilyeneket mond, annak valószínű nincs is gyereke, vagy csak lusta foglalkozni vele.


Sok boldogságot!

Másfél éves kislány és egy 3 hónapos baba anyukája

2011. máj. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!