Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hónapos babának mit adtok...

3,5 hónapos babának mit adtok inni?

Figyelt kérdés
Anyatejet és tápot kap.
2011. máj. 16. 11:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

6 hóig csak anyatejet adtam

hozzátáplálástól evés után megkínálom vízzel is.

2011. máj. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha teát, milyet és mivel ízesítitek? Esetleg almalé hígítva?
2011. máj. 16. 11:06
 3/14 anonim ***** válasza:

semmi ilyesmi.


sima babavíz.

2011. máj. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én eleinte a mecsek bébi teát, majd kamilla teát adtam a fiamnak már 3 hetes korától 3,5 hós koráig. Ezután bébiitalt (amiket a DM-be, Rossmannba, stb-be lehet kapni) adtam neki fele arányba az ital és fele arányban forralt víz. Most 9 hós a fiam és a mai napig így issza.
2011. máj. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
SEMMIT! De az is igaz, hogy csak anyatejes.
2011. máj. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Tápot kap" - talán tápszert, de nem kötözködni akarok.

Az én lányom anyatejes és tápszeres volt, ennyi idősen kezdtük el a hozzátáplálást, csak vízzel kínáltam, babavízzel.

2011. máj. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Na jó, TÁPSZER-t kap, ne bántsa senki szemét.


Köszönöm a válaszaitokat.

2011. máj. 16. 11:23
 8/14 anonim ***** válasza:
Az én lányom kedden lesz 3 hónapos, és teát iszik. Le lehet pontozni, de a 4 hónapos kortól adható Hipp alma-citromfű teát issza. Kb. 1/3-át teszem bele az előírt mennyiségnek, és a lányom imádja. Előtte akár a fejem tetejére is állhattam volna, semmit nem ivott meg. Doktornő javasolta, hogy tegyek pici cukrot a teába. Na, neki úgy sem kellett. Pedig innia kell, mert széklet problémái vannak. Meg igényli is a folyadékot. Szóval kapja a teát, néha pici hígított gyümölcs levet. De azt akkor, ha nagyon nincs kaki.
2011. máj. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
csak anyatejet
2011. máj. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
köménymagos teát adok neki.Most lesz 4 hónapos.3 hónapos kora óta kínálom vele és szereti.1 nap 2-szer szoktam 50-ml körül,pici cukrot szoktam hozzá tenni fél literhez 1 kiskanállal.
2011. máj. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!