Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rendelt valaki az Apróságok...

Rendelt valaki az Apróságok boltjától tavaly, vagy 2009-ben Kunert Vip babakocsit? Milyen papírokat adtak hozzá?

Figyelt kérdés
Sajnos én semmit nem találok, pedig mindig mindent megőrzök, és most garanciába szeretném megcsináltatni a babakocsit, mert egy helyen elszakadt. De az a baj, hogy nem is emlékszem hogy adtak volna valamilyen papírt. Akinek van segítene?
2011. máj. 16. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
szia. bár én nem onnan vettem hanem a tikotiko-tól, de én sem kaptam semmi papírt róla, csak egy fogjuk rá használati utasítást meg a blokkot. én egy hete adtam be szervizelni, kiszakadt a biztosító pánt, gond nélkül bevették, vitték a gyártónak vissza.
2011. máj. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, amúgy a tikotiko-tól rendeltem hozzá a hordozót, de arról is csak a postai feladószelvény van, illetve annak van használati utasítása. A babakocsi is tőlük származik, mert feladó neveként ugyanaz szerepelt. De az a helyzet, hogy én semmilyen használati utasításra nem emlékszem, egyedül szereltem össze a kocsit. Blokkot meg végképp nem kaptam. Egyedül egy e-mailem van a rendelésről, remélem azt is elfogadják.
2011. máj. 16. 10:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel őket. Nagyon rendes volt a srác, amikor bent voltam náluk vásárolni. (Igaz másfajta babakocsit vettünk, de nem ez a lényeg talán.) Biztosan meg tudnád vele beszélni a dolgot.
2011. máj. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is a tiko tikotól rendeltem Kunert babakocsit, nekem blok van, illetve elraktam a feladószeélvény ami rajta volt a kocsin, hazsnálati utasítás nem volt. A múltkor írtam nekik, hogy van egy kis gond a kocsival, és mondták küldjem el, kijavítják meg se kérdezték mikor vettem stb. Végülis nem küldtem el,mert 4-5 napot nem tudtuk volna nélkülözni a kocsit,de ott szerintem nagyon korrektek és rendesek.
2011. máj. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

első vagyok


semmi blokkod nincsen? akkor tényleg ragaszkodj az emailhez, gondolom nekik is van valami nyílvántartásuk.

sajnos tényleg sok idő a javítás, nekünk csak hétvégén lesz kocsink, azaz két hét. ha olyan a hiba küldik vissza a gyártónak, így te is ilyen idővel tervezz.

2011. máj. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!