Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos,6 foggal rendelkező...

9 hónapos,6 foggal rendelkező babámnak hányszor kell mosni a fogát egy nap?

Figyelt kérdés

És ki milyen fogrémet használ?

Elég este, vagy reggel is kell?

Ki hogy szokta?


2009. márc. 12. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:

szia, 6hósan jött ki az első 12 hósan lett nyolc foga, ebben az időben tiszta vízzel és fogkefével este fürdésnél 1szer,

12 hós kora óta most 17 hós 12 foggal esténként mosom csak de gabi tejfogkrémmel, úgyhogy épphogy fogkrémes egyfilmrétegben a fogkefe teteje (egyzer véletlen kihagytuk másnap lepedékes volt illetve tiszta víznél is ekkor már)

2009. márc. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is ennyi idősen 6 fogunk volt és a DM-ben vettem ujjra felhúzható szilikon fogkefét, hozzátartozó fogkrémmel.Most 10 hós és nagyon erősek a fogai-fájt,hogy ráharapott a szilikonra- ezért megvettem a Mam-os bébifogkefét. Imádja. Tartja a kis száját, sőt magának is "mossa". :)
2009. márc. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, lemaradt. Én is csak este mosom a fogát.
2009. márc. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előzőekkel, csak mi reggeli után dörzsizünk, mert a fiam még este tápit kap, arra alszik el.
2009. márc. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is az ujjra húzható fogkefét és a bébifogkrémet használom 9,5 hós lányomnál, Neki 4 foga van. Mi kora délután, 3 óra felé szoktuk megmosni, mégpedig azért, mert este nem akarom dörzsölgetni az ínyét, nehogy attól fájjon éjszaka.
2009. márc. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!