Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A cukkinit, tököt hogyan kell...

A cukkinit, tököt hogyan kell megcsinálni egy 6 hónapos (tápszeres) babának főzeléknek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben még ezekkel várnék egy kicsit, mert ezek nagyon puffasztanak. Olyan 8-9 hónapos koráig.
2009. márc. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én párolóbetéten megpárolom a cukkinit, néha kevés paszternákot is mellé, vagy póréhagymát, külön főzök krumplit vagy édesburgonyát és répát, majd az egészet egy kevés főzőlével összeturmixolom.
2009. márc. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. 6 hónapos korától eszik ilyet a fiam, (póréhagymát kicsit később adtam) még egyszer sem volt gond a pocakkal. Most 7 hónapos múlt. Próbáld ki, aztán meglátod, puffasztja-e a babát, vagy nem.
2009. márc. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Cukkinis főzi van hippes bébipapiba és 6 hós kortól lehet adni!Próba cseresznye.....
2009. márc. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én simán meghámoztam,felkockáztam, és kis vízben megpároltam a cukkinit.Aztán leöntöttem a lavét, és főtt krumplivalmondjuk 1 cukkini,és 1 kissebb krumpli arányban össze mixeltem.Az arányt nem tudom pontosan,mert én egyszerre többet csináltam.Viszont a cukkinit jó ha hagyod kihülni,mert még utána is sok levet ereszt.És én úgy csináltam,hogy magas falu keverő edénybe beleraktam találomra cukkinit,megkrumplit, bot mixerrel össze kevertem,és ha túl lötyis lett akkor még raktam hozzá 1kevés krumplit.

Tököt még nem főztem,csak sütőtököt.Azt szinte ugyanígy! :)

Jó főzőcskézést! :)

2009. márc. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, kipróbálom, először úgyis csak kis adagban, aztán meglátom, hogy tetszik neki.
2009. márc. 12. 14:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Ma találkoztam ezzel a kérdéssel, érdekelne, hogyan vált be a "töközés", hogyan adtad a babának? Köszönöm!
2009. aug. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Ízlett neki, végül a tököt megfőztem krumplival és egy kicsi csirkehusival meg a krumpli főzőlevével leturmixoltam.


Most már 11 hós, és már rendesen a mi tökfőzelékünket eszi, kaporral, pici hagymával és tejfölös habarással. Nagyon szereti :)

2009. aug. 20. 21:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm, kedves vagy, hogy válaszoltál!
2009. aug. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!