Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5,5 honapos a fiam és eddig...

5,5 honapos a fiam és eddig eszik almát, barackot, sárgarépát, sütötököt, krumlit céklát mit adhatok még neki, és hogy készitsem el? A védönö szerint már elég sok mindent eszik elég egyenlőre!

Figyelt kérdés
Jo 1 honapja kezdtük a kostolgatás és 2 honapja kap tápszeert és reggel este kicsi tejet is ami még van.Miket adhatok még neki és hogyan mivel keverjem?A cékla és a krumpli nem jött be igazán mivel keverhetném a céklát hgy megegye?Tudom hogy a krumplit jo lenne megszerettetni vele mertsokmindenhez lehet rakni de ha valamin megérzi hogy van benne nem kéri,ilyenkor mit tegyek?Gyümölcsök közül mit adhatnék még neki,mert abbol csak 2 fajtát evett eddig?
2009. márc. 12. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
[link] ez egy jó táblázat a sorrend követésben :) mi is ezt használjuk. nálunk is a krumpli és a cékla a nem annyira szeretem kategóriába tartozott, de én tettem bele kis gyümölcsöt (alma-barack, mert nekünk az jön be nagyon) és máris csúszott. Amúgy igen, elég sok mindent esztek :) 8 hós kisfiam 4x eszik szilárdat napközben (pép-főzi-gyümi-pép) és este s hajnalban ha kér megszoptatom.
2009. márc. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyi idős a fiam.Én már adok neki banánt is almával,de vannak tök jók üvegesben is,amivel változatossá tudod tenni a gyümölcsözést.Alma málnával,körte,szilva,trópusi gyümölcs,áfonyás alma.A krumplit pedig próbáld meg bébi paradicsomitallal turmixolni.Én ha nagyon savanyú,egy kicsi cukrot teszek bele.Hátha igy megszereti.A céklára viszont nincs ötletem,az én fiam sem rajong érte,de megeszi...
2009. márc. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A gesztenyét mivel adjam elöször neki amikor kostoltatom,magába az nagyon száraz?És a megyet mivel adjam elöször csak magába?
2009. márc. 12. 12:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Én fiam a céklát édesburgonyával imádja. A gesztenyét pedig reszelt almával és meggyel adom neki (fagyasztott meggy), szintén nagy kedvenc.
2009. márc. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2.vagyok.Gesztenyét még nem adtam neki,de én az üveges husis változatot vettem.A meggyet pedig banánnal fogom megpróbálni,magában nem fogja megenni a savanyú iz miatt.
2009. márc. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A gesztenyét én almával kevertem össze neki, nem igazán jött be a dolog. A meggyet banánnal adtam, azt nagyon szereti. Esetleg brokkolit is adhatsz neki főzelékekbe, babócám nagyon szereti. És lassan szerintem adhatsz neki husikát is, csirkét, aztán pulykát, ahogy olvasom már mindenféléket esztek, és elég régóta, úgyhogy mehet neki:-)
2009. márc. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
banánt, szilvát, sárgabarackot, brokkolit, csirke husit, rizst,
2009. márc. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!