Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem HA tejpépet adok 4,5...

Ha nem HA tejpépet adok 4,5 hónapos babámnak aki eddig HA tápszert evett akkor mit figyeljek rajta hogy nincs-e gond?

Figyelt kérdés
Mikor és milyen tünetek jelentkezhetnek a sima péptől? Egyébként Babylove gyümölcsös tejpép, ez az egy amit eddig megeszik, a HA pépekbe bele se hajlandó szagolni.
2009. márc. 12. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 4,5 hónapos,ő is eddig Milupa Ha-s tápszert evett.Most már eszik kb.2 hete tejpépet többfélét is.Eddig semmi gond nem volt! Szerintem ezek a pépek is nagyon jók gluténmentesek stb.Különben meg már "nagyok" is a lányaink ahhoz hogy bármi gondjuk legyen a péppel.Minden jót!
2009. márc. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugtattál, igazad van. Biztos túlaggódom. Jó babázást!
2009. márc. 12. 12:02
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamon a Babydream tejpéptől apró piros pöttyök jöttek ki az arcocskáján (ami szerintem viszket is neki). Mi még HA pépet nem próbáltunk, de most azt fogok íratni, mert nem merek kísérletezni vele. Szerintem is nagyon jók egyébként a tejpépek bármilyen gyártmány is! Csak nyugi! Ha baj van azt észreveszed!
2009. márc. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!