Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Doki szerint nagyobb az...

Doki szerint nagyobb az orrmandulája 3,5 hónapos babámnak. Kinőheti? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen:)
2009. márc. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam nem nőtte ki (sőt rosszabb lett mint volt) sajna azt mondták ki kell venni. Nagyon félek tőle.
2009. márc. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

és Ti mit csináltok, hogy könnyebben vegyen levegőt?

nekem azt tanácsolta, rakjak vizes törölközőt a radiátorra. nagyon fontos most a párásítás!!

2009. márc. 12. 10:08
 4/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok, hideg párásító. Ennyi, már nem dugul el annyiszor az orra, 6.5 hónapos.
2009. márc. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a hideg párásító ugyan az, mint az ultrahangos?
2009. márc. 12. 10:13
 6/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Mi vettünk egy párásítót a szobájába.Plussz ha beteg akkor valamilyen mentolos illóolajat párologtatok, attól nem dugul be olyan könnyen az orra.Ha háton alszik még annyit lehet tenni, hogy a fejrészét meg emelitek.(nekünk ez nem jó mert hason alszik.)Mást nem tudunk tenni. Sajnos.

2009. márc. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Az én gyerekemnek 4 hónaposan mondták először,5 éves koráig húztuk elég komoly arcüreg gyulladásokkal,meg homloküreggel.Pedig vigyáztam rá nagyon,mégis muszáj volt kivenni neki,mert már nem kapott levegőt rajta.Azóta alig beteg,kisebb megfázásokat nem tekintve.De nem akarok ijesztgetni senkit,csak én,mi így jártunk.
2009. márc. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

állítólag ha jön a jó idő, akkor is javulnia kell!

2009. márc. 12. 10:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen a hideg párásító ultrahanggal működik:)
2009. márc. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!