Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Textilevő babával találkoztato...

Textilevő babával találkoztatok már? (így engedi kiírni a kérdést)

Figyelt kérdés
Kicsi lányom szopi után, most ránézett a felsőmre, vigyorgott egyet és eszi:) De mindegy mi, csak textil legyen. Színre is mindegy neki:) És érdekes, ami műanyag azt nem eszi:) Másnál ilyesmi?
2011. máj. 13. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem írod, milyen idős... Nem lehet, hogy csak élvezi, ahogy az anyagot morzsolgatja az ínye között? A lányom amúgy kb 3 hós koráig előszeretettel szopogatta a böfiskendői sarkát, sztem hasonló ínymasszírozós okokból.
2011. máj. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

4hónapos:)

Na de a kiságyban a lepedőt kikapírgálta, hogy be tudja kapni a szundi mellé:)

2011. máj. 13. 13:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Húúú az én lányomnak van egy pihe puha babaplédje 1 éve vettük,mikor megszületett.Pár hónaposan szokott rá,tömi be a szájába,nem lehet elvenni tőle.Eleinte zavart,aztán megszoktuk.Kimosni csak úgy lehet,ha nincs alvás idő,anélkül nem alszik el.Szülinapjára kapott egy nagyon szép hello kittys kisplédet,ugyan ilyen anyagból,nagy nehezen fogadta el,ma már ezt is tömi a szájába,ha nincs kéznél a másik.De érdekes,semmi más anyagú cuccal nem csinálja ezt,csak ezzel.
2011. máj. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:)))
2011. máj. 13. 14:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 14hós kisfiam a párna sarkát rágja. Nála semmi köze a fogzáshoz, egyszerűen, csak élvezi. Ha nem figyelek oda, akkor mind a 4 sarkát lucskosra szopogatja, rágja. Én úgy védekezek ez ellen, h mikor eljön a párnaidő (alvás), akkor már cumival a szájában kerül a kiságyba, mert ha utólag kapja meg a cumit, akkor biztos nyálas lesz a párna. Ha a cumi a szájában van, akkor már bekapni nem akarja, viszont dörzsölgeti a sarkával az orrát és szemét.
2011. máj. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyobbik fiam a textil pelusok sarkát csócsizta kb. 2,5 éves koráig :))))
2011. máj. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!