Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok a pocakfajos babatok...

Mit adtok a pocakfajos babatoknak? Az infacol, nekunk nem jott be. Kb.5naponta kakil, ami allitolag nem baj, de lathatoan szenved a babam.

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 11:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Grape water, vagy angolvíznek is szokták emlegetni (kapormagolaj kivonat). Nekünk ez vált be leginkább, bár van, hogy ez sem segít. Azt hiszem csak négy hetes kortól adható, de nézd majd meg a tájékoztatóját (neten is fent van talán).
2011. máj. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szelcso???5hetes a babam.
2011. máj. 13. 12:58
 13/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:44


A Gripe Water sajnos január óta hiánycikk, nem tudják megrendelni sem a patikák, sem a DM-ek. Ha szerencséd van, találsz olyan patikát, ahol még akad raktáron.

Szélcsövet 2 hetes kora óta használom néha, bár ezt is elég nehéz volt beszerezni. Neten kerestem rá, egy gyógyszertárban találtam a Váci úti tescon belül.

Nagyon sokat segített.

Vékony szilikon cső, amit a baba fenekébe kell dugni, és azon keresztül ki tud jönni a puki is, meg a kaki is, és megindítja elég rendesen. Ugyan azon az elven működik, mint a hőmérőzés, csak a gázok a csövön kijönnek, a hőmérőnél meg nem.

2011. máj. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Rengeteg torna, hasmasszázs, pocak melegítő párna és a szélcső csodákat tett. Nekünk semmilyen gyógyhatású szer nem segített. Hasmasszázs krémet vehetsz a DM-ben és cseresznye magos párnát is. Mikor a babámnak fáj a pocija akkor ordít és akkor rögtön masszázs, torna, szélcső ebben a sorrendben. Így megkönnyebbül. Van, hogy naponta 5x csináljuk. Nem könnyű, de majd elmúlik, majd, te is kitapasztalod.
2011. máj. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok, szélcsövet csak gyógyászati segédeszköz boltban kaptam, gyógyszertárban nem. Még annyi, hogy sokat gondolkodtam megvegyem-e és már azt bánom, hogy nem előbb vettem. Most vagyunk 9 hetesek és kb 2 hete vettem.
2011. máj. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ja,es anyatejes!
2011. máj. 13. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!