Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok a pocakfajos babatok...

Mit adtok a pocakfajos babatoknak? Az infacol, nekunk nem jott be. Kb.5naponta kakil, ami allitolag nem baj, de lathatoan szenved a babam.

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 11:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Én is úgy hallottam, hogy nem baj a ritka széklet, de nem igazán hiszek benne. Egy fél glicerines kúp csodát tesz.

Amúgy hasfájásra próbáld ki a Viburcol kúpot, sokaknak beválik.

2011. máj. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De akkor kupozzam minden nap?Vagy egytol beall a kakilas?
2011. máj. 13. 11:23
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekünk a köménymag tea vált be, eleinte nehezen tudtam vele megitatni, de most már issza. Semmi más nem használt. Ettől tud durrantani, kakilni is :)Én is iszom, hogy az anyatejbe is kerüljön.
2011. máj. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Espumisan csepp!!!Nálunk bejött....meg sok-sok tornáztatás.
2011. máj. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kamilla teával megszüntethető a "szorulás". Nekünk az espumisan cseppek váltak be. Nem tudom iszol e tejserkentő teát, de attól is pocakfájós a baba.
2011. máj. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A kúpot nem szabad gyakran adni,mert hozzászokik.Amit még próbálhatsz:Espumisan csepp,kamilla tea,édeskömény tea(úgy is ha te is iszod),illetve Mira bébi víz,vagy esetleg szilva(nem tudom mennyi idős a baba).
2011. máj. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Az én babám is hasfájós. :(

Abbahagytam a tejserkentő teát, nem eszek puffasztó dolgokat, kapott espumisan cseppet, nem vált be, a gripe watert nem lehet kapni, a köménymagtól csikar szegény.

Tornáztatom, és infacolt kap. A dokim szerint 7-10 nap a max. amíg normális, ha egy baba nem kakil.

Van szélcsövünk, az szokott segíteni, de nem visszük túlzásba, meg langyos törölköző a pocakjára.

Most mi is kivárunk, hátha végre elmúlik.

7 hetes.

2011. máj. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekünk a DM-ben kapható babáknak való pici szőllőmag párna jött be. Mikróba kell felmelegíteni, és a pocira tenni. Nekünk bevált!
2011. máj. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A mi lányunk is hasfájós volt. Kaka nálunk is ritkán volt, amit nekünk is azzal magyaráztak, hogy anyatejesnél nem baj.Volt, hogy 5., kaka nélküli napra kipattogzott az arca. Nekünk sajnos semmi nem vált be, pedig majdnem mindent kipróbáltunk. Amikor már lehetett, adtam neki rostos leveket, az segített. Szerencsére nem szokott hozzá ezekhez a lötyiket, mert most, 16 hónaposan csak a vizet issza.
2011. máj. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

tápszeres baba?

mi tápszert váltottunk és rögtön volt kaka minden nap...a hasfájás is elmúlt

2011. máj. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!