Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Neogranormon-os popsitörlőkend...

Neogranormon-os popsitörlőkendőt hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Rossmann, Dm, Tesco, Cora. Szinte mindenhol lehet kapni. Gyógyszertárban szokott akciós lenni.
2011. máj. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akár hol voltam eddig még seoha nem találtam.Igaz,gyógyszertárbsn még nem kérdeztem.
2011. máj. 12. 22:25
 3/7 anonim válasza:
GYógyszertárban és ott olcsóbb, mint a hipermarketekben
2011. máj. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk csak gyógyszertában lehet kapni.

Dögök, mert a beetetős ára 350 Ft volt, ráadásul adtak hozzá műanyag adagolós dobozt is. Ez ment több hónapon keresztül, majd 390 Ft lett az ára. Rászoktunk, de épp a héten kérdeztem, hogy mennyibe kerül, most már 450 Ft körüli árat mondtak, ezt már nem vettem meg:(

Amúgy én nagyon elégedett vagyok ezzel a típussal.

2011. máj. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is gyógyszertárban veszem meg mindig.Szerint 450ft-ért se drága,főleg hogy a múltkor néztem a sima dm popsitörlő volt 500 ft.Nálunk 440ft debrecenben.
2011. máj. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen ,gyógyszertárban lehet kapni.Én a Pingvin Patikában szoktam, de áttértem az olcsóbbakra, mert nálunk 600-700 ft körül van, a patikában is.Szóval ez a legdrágább, nem tudom,miért..
2011. máj. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a patikában átlagosan háromhavonta szokott akciós lenni: 2 db 72 db-os törlő 695 Ft. Ilyenkor mindig jól feltankolok :)
2011. máj. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!