Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek babája nem kúszott és nem is mászott? Hány hónaposan állt fel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 21:17
1 2
 11/14 krisztivan ***** válasza:
Az én fiam sem kúszik még pedig már 8 hós múlt.Nekem kicsit furcsa hogy a mozgáshoz kapcsolják a diszlexia kialakulását,hiszen ha utána olvastok akkor ez egy öröklött hiba amit az apukák örökithetnek a fiuknak kb.50%-ban.Persze nem csak kizárolag.
2011. máj. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
babácskám már nemsokára 10 hónapos és még nem kúszik és nem is áll.hát remélem hamarosan behozza...
2011. máj. 12. 11:08
 13/14 anonim ***** válasza:

a kúszást valóban ki lehet hagyni az agy szempontjából, az nem indít be semmit, a mászást készíti elő, a gerincnek fontos, erősíti.


utánaolvastam, a diszlexiát nem az apukák örököltetik a fiúknak. akkor miért vannak diszlexiás nők, lányok? ;)

Te is olvass utána!

2011. máj. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 krisztivan ***** válasza:
11.05-ös vagyok.Azért irtam,hogy"nem csak kizárolag".
2011. máj. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!