Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem fázik fel kúszó-mászó...

Nem fázik fel kúszó-mászó babátok kint a földön?

Figyelt kérdés
Szívem szerint letenném egy plédre (bár úgyis az első dolga lenne lemászni), de kiléptem ma cipőmből, hogy megnézzem mennyire hideg a talaj, és nagyon fázott a lábam. Ti leteszitek már? Olyan nehéz kézben tartogatni, főleg, hogy állandóan kéretőzik lefelé!
2011. máj. 11. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Plédre rakni tényleg felesleges mikor kúszik-mászik már. Én úgy csinálom, hogy adok rá vastag harisnyát és egy vastagabb nadrágot. Felülre ha napon vagyunk (persze nem akkor amikor 30fok van) csak egy hosszú body van, ha kicsit hűvösebb van vagy árnyékban kap egy pulcsit. Nekem idáig nem lett ettől baja.

2011. máj. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. máj. 11. 15:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Szió!

Én is lerakom, hát nem bírok vele:-)), meg hagy fejlődjön...

Alul mackógatyó, vastagzokni, beletűrve a gatyaszár. felül hosszú ujjú body, és direkte erre a célra vettem egy vastag mellényt, potom 100 ft-ért a turiban. Így nem is sajnálom.

2011. máj. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ma letettem és nagyon élvezte!
2011. máj. 12. 14:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!