Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónap körüli babátok hogyan...

6 hónap körüli babátok hogyan van felöltöztetve a 25 fokos lakásban, ha egész nap a földön a játszószőnyegen játszik?

Figyelt kérdés
Az én kisfiamon egy hossz ujjú body+ vékonyabb hosszú ujjú felső+ harisnya vagy nadrág+ zokni van. Ez így jó? vagy adjak rá több ruhát. Elég meleg van nálunk és eddig nem éreztem hidegnek, de ma megijesztett az egyik ismerősöm, hogy tüdőgyulladást fog kapni, mert nincs rendesen felöltöztetve.
2009. nov. 25. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:

dehogy fog tüdőgyulladást kapni

az én fiamon ujjatlan body és plüss kezes-lábas van

harisnyát, zoknit, felsőt csak akkor adok rá, ha kimegyünk

ha nem a hideg kövön van, hanem a szőnyegen, nem lesz semmi baja - az se jó, ha túl van öltöztetve

2009. nov. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi 5 és fél hónaposak vagyunk nálunk 23-24 fok van és van rajta egy hosszúujjú body ehhez rövigujjú kis vékony felső vagy fordítva rövid body hosszú felső megy egy melegítő alsó zoknival ennyi.
2009. nov. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk 22 fok (konyhában max 20) van, van rajta egy ru. body, egy hu. vékony pulóver, egy harisnya, egy rövinadrág, valamint tappancsos zokni.

8,5 hónapos mászik össze-vissza a lakásban.

2009. nov. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

DEhogy. Tökéletes, ahogy öltözteted.

Én mondjuk rugi párti vagyok, egy rövid bady és egy középvastag rugi volt a ruhatár minden nap.

A hosszu bady fölé szerintem elég lenne egy mellény/ujjatlan felső a mellkasára.

2009. nov. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

6 hónapos a lányom, szintén 24-25 fok van, ha nem fűtök akkor is (társasház előnye), hu. body+ru.poló, naci+zokni, vagy rövid ujjú body+ hosszú ujjú rugi.

A tarkójánál tudod ellenőrizni, hogy fázik-e vagy melege van-e.

2009. nov. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha valóban 25 fok van és nem húz be sehol a hideg akkor hosszúújjú body,+ zoki (nadrágostul már melege van).

De nálunk pl szeles időben picit az erkélyajtónál jön be a hideg,olyankor harisnya is van rajta, vagy akkor ha nem 25 fog van hanem csak 22-23.

2009. nov. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunl 22-23fok körül van és hu.bodyban meg harisnyában van egész nap és még így is nagyon izzad néha!Mászik és megy össze vissza a lakásban!1éves kislány!
2009. nov. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat


megnyugodtam!

2009. nov. 26. 07:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!