Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzaskor egyszerre ket fog...

Fogzaskor egyszerre ket fog is kibujhat az also inyen?

Figyelt kérdés
kislanyom harom honapos, pr napja nyugos es higabb es tobb szeklete van, mintha nyalazna es tomkgi az okleit a szajaba. csak a mellemen nyugszik meg, de mintha azt is ragna alol..beneztem a szajaba es alol mintha ket feher csikocska jelent volna meg az inyen. elso babas vagyok es tudom, h korai meg erre gondolni, de sosem lattam ilyet es lassan kizartam a tobbi okot. szerintetek?
2009. márc. 11. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet a foga. de mire kibújik, még eltelhet akár 1 hónap is. és jöhet a 2 egyszerre simán. legalább hamarabb túllesztek az első megrázkódtatáson:)
2009. márc. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez volt. Az orvos szerint nem a fogacska volt, de félévesen aztán kibújt neki egy nap az egyik utána nem sokkal később a mellette lévő fogacska. Szerintem is a foga lesz, az ínyét nyomja már, de ki tudja, mikorra bújik elő. Türelem, mi is meglepődtünk, amikor kibújt neki, nem értettük aznap miért annyira nyűgös délután pedig észrevettem a focska tetejét. Addig jó, míg csak nyűgös, a sógornőm kisfia sikít a fájdalomtól, muszáj átvészelni azt az időszakot sajnos. Remélem hamar túl lesztek rajta és marad csak a nyafogás. Nekünk is két hónapig nyafogott miatta. De most már 8 hónapos és már megint idegesen rág, szerintem jön a két felsőfoga (nyuszifog).
2009. márc. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!