Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az újszülöttet meddig kell...

Az újszülöttet meddig kell naponta mérni ha már itthon van?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik babám 4 hónapos. Én nem mértem Őket itthon. Csak a Védőnőknél a tanácsadóban. Ha otthon méred, szerintem elég hetente, mert a napi súly ingadozhat és csak paráztatnád magad miatta. Gratulálok a babához, sok boldogságot Nektek!
2009. márc. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Van aki nem is méri mérte sosem.

Tényleg elég egy héten egyszer fürdés előtt megmérni.

Csak akkor szokták minden nap ill. etetések után,hogyha nem megfelelően hízik a pici.

2009. márc. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
4. babám most 6 hónapos. Én se mértem őket soha itthon (amikor a nagyok születtek, nem igen volt divatban). Ha mérni szeretnéd, akkor bőven elég hetente 1 x, a hét ugyanazon napján megmérni a babát. Így tudni fogod, hogy mennyit fejlődött, de nem fog stresszelni, ha éppen egyik etetésnél többet, másiknál kevesebbet szopizik (ami természetes dolog náluk is).
2009. márc. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi kb 1 hónapos koráig mértük minden etetés után, és egyszer hetente.Aztán szépen lassan elhagytuk.:)
2009. márc. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Minden jót Nektek!
2009. márc. 11. 08:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!