Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy újszülöttet hányszor kell...

Egy újszülöttet hányszor kell átöltöztetni naponta?

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahányszor szükséges....

Lehet hogy egyszer sem kell bár az elég ritka

etetés után ha lebüfizi véletlenül akkor átkell öltölzteni ha viszont vigyázol és használsz partedlit akkor nem kell.

2009. aug. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
babája válogatja:-) a lányom nem volt egy bukós baba, elég volt 2 szer (reggel meg este), a fiamat meg 5-6, mert a megszáradt kibokizett tejnek naagyon büdi a szagja - tehát érdemes egy kicsit többre készülni, igy nem ér majd meglepetés. Jó babázást!
2009. aug. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem büfizi le, nem fossa össze, nem izzad bele, nem változik a külső hőmérséklet annyit, hogy rövidről hosszúra, vagy fordítva kelljen cserélni, akkor napi egyszer kapott újat, az esti fürdetés után.
2009. aug. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahányszor muszáj.

Nekem nem bukós a babám, emiatt még sosem öltöztettem át, viszont többször volt pelenka balesetünk.

Én inkább az időjárás miatt öltöztetem napközben, vagy ha megyünk sétálni, vagy a városba. Ahogy nekem is, neki is van itthoni rucija, meg olyan, amit inkább orvoshoz vagy utcára adok rá. Na meg este "pizsit" kap.

De többnyire csak a pizsi és nappali ruha váltás van egy nap.

2009. aug. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Enyém sosem bukott, a kakival meg addig volt gond (kifolyt), amíg nem találtam rá a LILA Tescós pelusra. Azóta sokat spórol nekem mosóporon...:-D

(Utálják az öltöztetést, nem kell őket buzerálni egy-egy apró tejfolt miatt.)

2009. aug. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!