Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor jöjjön tesó? 14 hós

Mikor jöjjön tesó? 14 hós

Figyelt kérdés

14 hós a fiam, nagy dilemmában vagyok a tesóval kapcsolatban. Gyes/tgyás/gyed téren mikor a legjobb, ha érkezik?

Vagy pár év múlva... (31 éves vagyok)

Megkérdezem a munkahelyemet is, hogy mik a tervük velem, mert ha ugye nem biztosítanak nekem munkát, akkor 2 éves korától elég kevés pénzünk lesz, vagy akkorra kerítenem kéne új munkahelyet... szóval most kezdek gondolkodni ilyeneken.

Még mit érdemes végiggondolni munkával, tesóval kapcsolatban?


2011. máj. 10. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is ilyen idős a pici és én 3 hónapos kismama vagyok. Mi azért döntöttünk így , mert nem akartam, h a gyesbe bele menjek, mert abból megélni nem lehet. Viszont vissza menni sem akartam a munkahelyemre két gyerek között. Így 22 hónap lesz a gyerekek között, én még szívem szerint vártam volna, de így járunk a legjobban.

Szüloklapja.hu oldalon van gyed kalkulátor, ott ki tudod számolni mennyit fogsz kapni a 2. baba után.

2011. máj. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, akkor jársz anyagilag legjobban, ha a 2.baba az 1. gyerek 2 éves kora előtt születik meg.Így szinte ugyanannyi lesz az ellátás.
2011. máj. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha "beleszülsz' a GYED-be, tényleg majdnem annyi marad az ellátás. + lesz ugye a családi tesó után is.

Nekem 21 hó van a gyerekek között. Nekem nem érte meg visszamenni dolgozni, utánaszámoltam.

2011. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!