Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek jöjjön a kis tesó?

Szerintetek jöjjön a kis tesó?

Figyelt kérdés
Van egy 20 hónapos kislányom.Még jövőre itthon leszek gyesen de utána valószínű megszűnik a munkahelyem mert nem indul tőlünk járat!A továbbiakban nem tudom mi legyen mert nem találok munkahelyet itt a legtöbb anyuka bedolgozó de én varrni nem tudok!Legyen kis tesó hogy megmaradjon a munkaviszonyom vagy legyek munkanélküli!Ti mit tennétek?
2011. szept. 19. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát... munkanélküli is jó mert akkor is kapsz pénz, és otthon lehetsz a gyerekeddel.

Ha dolgoz akkor is kapsz pént, de nem leszel otthon a gyerekel.

Ezt te döntsd el ne mi!!!

Szerintem legyen kis tesója, vagy várj 2évet vagy többet!

2011. szept. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a probléma hogy álláslehetőség nincs!Régi munkahelyre meg nem tudok vissza menni!Még várnánk a kis tesóval de munkanélkülit csak 1 hónapig kapnék.Csak azt kérdeztem ti mit tennétek nem azt hogy döntsétek el ti.
2011. szept. 19. 12:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én csak akkor vállalnék gyereket, ha szeretnék, és a párom is szeretne. Nem tenném függővé sem támogtástól sem munkanélküliségtől. Azt mindig a gyerek szívja meg, ha nem szeretettel fogadják a létezését.


És szerintem tanulj meg varrni! Nem olyan nagy ördöngősség.

2011. szept. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Szeretnénk babát mindenképp szeretetben nem lenne hiánya az biztos de mint mindenki mi is szeretnénk neki mindent megadni!Lehet igazad van meg kell tanulni varrni!
2011. szept. 19. 13:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!