Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitenétek? Fiam evésével...

Segitenétek? Fiam evésével kapcsolatban szeretnék kérdezni. Most 7 honapos. és éjjel csak enne meg enne.

Figyelt kérdés
Reggel 8-9 kozott eszik gyomulcsot, valamikor kekszel valamikor az nélkul. 12kor ebéd, zoldség husival, vagy fozelék vagy valami, délután ujra gyomolcs, álatlában egy egész babán vagy tobb, fél 5 korul 230 táp és este 8kor ujra táp. de valahogy ez nem jo, mivel éjjel 2X felkel még enni. mit athatnék neki ami laktatobb és nem kellne fel éjjel enni??
2011. máj. 10. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sok gyümit kap és nem "lakik jól vele". Úgy értem, hogy lehet, hogy nincs meg benne az a tápanyag, amire a szervezetének most szüksége van. Én a helyedben a délutáni gyümit lecserélném valami másra. Pl. tejpép.

A gyümölcs savat csinál, felnőttek között is van, aki jól lakik vele, de van aki csak éhesebb lesz tőle.

2011. máj. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én 8 hónaposom is 2x ébred még éjszaka szopizni, pedig napközben is sokat eszik. Szerintem ha nőni fognak, akkor elmaradnak az éjszakai kelések is:)
2011. máj. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az enyém 1 éves, és van, amikor kel enni (is) :)

Nála sajnos nincs köze ahhoz, hogy mennyit eszik, meg mikor, egyszerűen enne még :P

2011. máj. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!