Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aktivátort ki, hogy szokta a...

Aktivátort ki, hogy szokta a gyermekének adni?

Figyelt kérdés
Sajnos még annyira nem szeretünk inni cumis üvegből és nem tudom milyen praktikával adjam be az aktivátort!Csepegtessem a kanálra és adjam be??Úgy lehet??
2009. márc. 10. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze.

Én eleinte kiskanálba tettem pár csepp anyatejet, és abba tettem, és be a szájába. Mikor nagyobb lett, simán az üvegből a szájába csepegtettem.

Azóta aktivátor függő:-) JHa meglátja az üveget örjöng, és nem lehet elvenni tőle:-))

Szóval mehet bármilyen formában, kanálba, mindjárt a szájába, vagy ha van régi orrcsepphez adagolód, abból nagyon jó adni neki.

2009. márc. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy válasz helyett kérdezek, de mi az az aktivátor? Valami amit kellene, de nem adok a babának????
2009. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aloe Vera koncentrátum.(FLP-s)Kiskanállal tökéletes beadni.Kilónként 2 csepp kell.Imádják a babák az ízét.Hamar meg fogja szeretni.Egyébként elég univerzális szer.Fogfájásra,lázra,fájdalomra,sebgyógyulásra,gombára,gyulladásra,nyűgösségre,szóval elég sok mindenre jó és teljesen természetes.Nem lehet túladagolni,naponta bármennyiszer adható.Én csak a flakonból csepegtetem a baba szájába.Ha meglátja a dobozt már nyitja a száját.
2009. márc. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!