Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik ezek a tejpépek? Mikor...

Mik ezek a tejpépek? Mikor lehet adni, mennyi idős babának?

Figyelt kérdés
Sok hozzátáplálós kérdésnél-válasznál látom ezeket a tejpépeket,de fogalmam sincs mik ezek, miből van, hogy kell elkészíteni, stb. Kisfiammal júniusban kezdjük a hozzátáplálást (4 hónaposan, mert tápszeres),ezért érdekelne.
2011. máj. 7. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! A tejpépet lehet készen venni, folyékony állapotban, vagy por alakban, akkor vízzel kell elkészíteni, mindnél más az adagolás, rajta van a dobozon. Olyan tejbegríz állagú dolog, lehet gyümölcsös, csokis, kekszes, sztracsatellás, stb... Rajta van a dobozán, hány hónapos kortól adható, szerintem tízórai, illetve uzsonna idején a legjobb adni. Remélem, segítettem:)
2011. máj. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
első, azzal kiegészíteném a hszodat, hogy pici korban még vacsi kiegészítésnek is remek, eltelíti a pocakot, alszanak tőle a babák mint a bundák :D
2011. máj. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kisnita ***** válasza:

Szia!

Igen, ilyen tejbedara szerű kaják. Tejalapú étkezésnek számít, táplálók, laktatók (eltelítenek) általában vitaminokat is tartalmaznak. Egy teljes értékű étkezésre lehet adni. Adtam már reggelire, vacsira és 10 óraira is. Az én fiam a vegyes gyümölcsöset és a barackosat szerette a legjobban, én meg a csokisat :D Az olyan finom volt, hogy bezabáltam az egészet mert ő nem szereti a csokit és hát valakinek meg kellett enni :D Tényleg finom volt :)

2011. máj. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia

Rengeteg féle tejpép van.Lehet kapni hozzáadott cukorral és cukor nélkül is.

Én is 2 hete kezdtem a hozzátáplálást,de én a gyerekorvossal írattam fel,Sinlac tejpépet írt,650g.1330ft.(recept nélkül 3000ft.)

Keverhetsz bele gyümölcs pépet is.

2011. máj. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sinlac nem tejpép, csak pép! az az egyetlen aminek nem taj az alapja hanem szentjánoskenyérmag!
2011. máj. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
olyan is van amit már 4 hós kortól is lehet adni
2011. máj. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most már van elképzelésem ezekről a tejpépekről. Legközelebbi bevásárló körúton közelebbről is megszemlélem őket.
2011. máj. 8. 17:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!