Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babának főzhetek...

8 hónapos babának főzhetek étkezési búzadarából "tejbe" grízt? Drágák nekünk a bolti dobozos tejpépek!

Figyelt kérdés
A tejet azért írtam idézőjelbe mert laktózérzékeny így laktózmentes joghurtra és vízre gondoltam ! És még mielőtt valaki beszól,h nem tömjem cukros cuccal ,azt sem szándékozom belerakni ,hanem gyümölcsöt !
2010. márc. 16. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha már bevezetted a glutént, szerintem nyugodtan csináld abból. Igazából a dobozos dolgok többségében is "felturbózott" és "drágásított" gríz van... főleg a tejmentesekben. Én azokat veszem, mert nekem meg kazeintre allergiás a kislányom. Ha nem eszik még glutént, rizsdarát is csinálhatsz neki.
2010. márc. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Rizsdara? az milyen hol lehet beszerezni? Rizspehelyről hallottam ,de az meg megfogja a székletét :(

Eszik glutént mert, az egyetlen jó bolti darába van ...

2010. márc. 16. 12:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kukoricadarából főzöm neki, tápszerrel, mert a tejpépek tényleg elég drágák. Ez ráadásul még édeskés is, nem igényel cukrot, én is gyümölccsel keverem, nagyon szereti a kislányom.
2010. márc. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
persze adhatsz, glutént fél éves kortól kaphat, sőt pici cukrot is nyugodtan tehetsz bele, ha nem ízlene, a cukor nem mérgező!!! Én volt, hogy vízzel csináltam neki darát, erős hasmenésre, kicsi almával, ízlett neki és hatásos volt.üdv
2010. márc. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan. nekem most azt mondta a védőnő h amúgy is a legújabb kutatások szerint 6 hónapos kortól el lehet kezdeni fokozatosan a glutént is,nem kell 1 éves korig (vagy hogy volt eddig) várni.

Én mondjuk még 2 éve mikor a fiam volt 8 hós, kukorica darából csináltam és tápszerrel és vagy gyümit tettem bele, vagy kicsit megcukroztam ( a bolti tejpép is teli van cukorral, nyilván attól édes, de nem kell a cukorra teljesen úgy tekinteni mint vmi mumusra:))

Nekem se futja 8-900 forintos dobozos tejpépre, amit kb. 3 kajára megeszik (sőőőőt).

2010. márc. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jaaj ugyanazt irtam mint a 12.30-es bocsi nem láttam előbb:) de akkor már ketten is ugyanazt gondoljuk:) utolsó voltam.
2010. márc. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Akkor ma azt eszünk délután :)))
2010. márc. 16. 12:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!