Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem lesz baja a babámnak?

Nem lesz baja a babámnak?

Figyelt kérdés
8 hónapos babám most tanul egyedül menni és egy nagyobb távot nézett ki magának, de a cél előtt elesett és beverte az orrát az ágy szélébe. Ömlött belőle a vér és nagyon keservesen sírt. Aztán kicsit megnyugodott, adtam neki tízórait, de még akkor is sírdogált, majd hirtelen elaludt. Most attól rettegek, hogy álmában történik vele valami. Szerintetek mit tegyek?
2009. márc. 10. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:

ha az orrát ütötte meg, az nem hiszem, h akkora gond. azzal a a baj, h nagyon nagyon tud fájni. olyan ez neki, mintha kb téged 1 100 kilós pasi orrbavágna. hát azért sírt szegényke olyan nagyon. azért nézd meg, hogy nem dagad -e neki, milyen a színe...

gondolom a fájdalomtól is merült álomba olyan hirtelen...

2009. márc. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kívülről nem látszik semmi más csak hogy tiszta vér, mert próbáltam kitörölni vizes ruhával, de nagyon sírt és inkább nem kínoztam szegénykét.
2009. márc. 10. 09:54
 3/9 anonim ***** válasza:

persze, amíg sír, ne is bántsd. azért kérdeztem, h nehogy eltörjön neki, v ilyesmi... mert akkor megtagad meg jól be is lilul.

próbáld neki kicsit jegelni majd ha engedi. Jobbulást szegénykének

2009. márc. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet én túlaggódom, de ha nincs semmi komoly akadálya-inkább elvinném orvoshoz.
2009. márc. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A 10.00-nak: nagyon köszi! Ha felébred megnézem milyen az orrocska. Remélem nem tört el neki. Így is már szétbőgtem magam. Már sokszor elesett de még soha nem ijesztett meg ennyire. Pedig egyszer 5 hónaposan úgy leszaltózott az ágyról, hogy én ott ültem és átugrotta a lábam! Na ez ahhoz képest fityfiritt. Olyan felelőtlennek érzem most magam, pedig ott voltam és mégis.....
2009. márc. 10. 10:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne félj, mi is jártunk így. Nem volt semmi gond belőle szerencsére. De ha úgy érzed, hívd fel a gyerekorvost, ő megtudja mondani, hogy mit is figyelj meg nála, nehogy gond legyen. Nem fog túl aggodalmasnak találni, és legalább magadat is megnyugtatod.
2009. márc. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oké, köszi:)
2009. márc. 10. 10:09
 8/9 anonim ***** válasza:
1. és 2. vagyok. ne sírj, nem lesz semmi baja, nyugi. tudod, h hányszor fogja még összetörni magát??? és nem vagy felelőtlen sem, ha nem engeded mozogni, akkor az életben nem tanul meg járni. az sem jobb. elesett... nem is kicsit, de ez sajnos hozzátartozik a kis életükhöz.
2009. márc. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudom, csak szar érzés látni szenvedni szegényt. Pedig tényleg nem vagyok az a féltő típus, de ezek után biztos jobban lesem minden mozdulatát:) Köszi nektek, aranyosak vagytok!
2009. márc. 10. 10:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!