Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol veszitek a Dreft Baby...

Hol veszitek a Dreft Baby mosószert?

Figyelt kérdés
Hol éri meg jobban? Dm-be a végösszegi 15%-os kuponnal, vagy a Sparba most akciós 3 literes 1600 Ft.
2011. máj. 7. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a spar, mert a dm-ben csak literes van, és még a végösszegivel is majd 400 Ft-al drágább, mint a spar-os 3 literes.
2011. máj. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hol laktok? Mert ha esetleg Budapesten, akkor melegen tudom ajánlani a Fővám térnél lévő drogéria diszkontot. Noname, tehát nem dm, rossmann vagy hasonlók, de a töredékéért meg tudsz venni ott minden vegyiárut, csokit, egybeket. Én például 6 kg-os Persil mosóport szoktam ott venni 2990 Ft-ért. Minden más is hasonló árban van. Például a Nescafé 3in1 is 400 Ft alatt van. A Tesco-ban most akciósan is majdnem 500 Ft-ba kerül.
2011. máj. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szolnoki vagyok. Most a DM és a Spar között vacillálok.
2011. máj. 7. 14:22
 4/7 anonim ***** válasza:
A dm-ben a literes 799Ft. Ebből 3 liter 2400Ft. Végösszegi kuponnal -360Ft, vagyis 2040 a 3 liter. A sparban 3 liter 1600Ft. Akkor mi is a kérdés?:D
2011. máj. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van a közeletekben Penny, ott is nézd meg, mert ott a másfél literes szokott olcsóbb lenni, mindig ott vettem még tavaly, amíg azt használtam.
2011. máj. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na megtaláltam, én 800 Ft-ért vettem mindig a másfél lityiset: [link]
2011. máj. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Nektek! Most értem vissza a Sparból. Vettem 2 db-ot. :) Nagyon megéri ennyiért. De a Penny is közel van hozzánk, oda is be fogok nézni. Köszönöm! Szép estét mindenkinek!
2011. máj. 7. 18:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!