Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bilis kérdés. Hogy tovább?

Bilis kérdés. Hogy tovább?

Figyelt kérdés
14 hónapos a kislányom vettünk bilit, nagyon érdeklődőt amikor én mentem pisilni ezért vettük. Amikor megyek szalad utánam hogy pis-pis, ruhástól ráültettem először és észrevettem hogy megrázkódik, tehát pisilt. Már levetkőztetem és rendesen pisil, sőt reggel nyom és kakilt is. Napközben is van hogy mondja pis-pis de olyankor nem szoktam vele foglalkozni csak amikor én is megyek wc-re. Nagyon macerás levetkőztetni pelusból kicsomagolni. Ti ezt hogy oldjátok meg? Egyszerűbb nadrág pelenkával, azt utána vissza tudom húzni? Mit csinálok majd később amikor úton vagyunk és akkor szól hogy kell, vagy mindig pelusba megyünk el itthonról? Halottam leszoktató pelust, az milyen?
2011. máj. 7. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Még nem érdemes próbálkozni, mert nagyon pici. Nem érett meg rá. Ha pisilne vagy kakilna is a bilibe, az még nem tudatos lenne. Akkor lesz egy gyerek szobatiszta, ha szól, hogy pisilni, kakilni kell és egy ideig vissza is tudja tartani.
2011. máj. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az majd ovis korában lesz akkor?...
2011. máj. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak nyugodtan próbálgassátok!Enyém 2,5 éves és arra vártam,hogy tudatos legyen nála a dolog és tudja is,mit kéne csinálni,de egyszerűen nem akar bilizni,mert fél az új dolgoktól.Második fiamat biztos korán rá fogom ültetni,mert úgy szokja meg és nem lesz gond mire már tudatosul is.Kicsit macerás,de megéri,később könnyebb lesz.Vannak bugyis pelusok,amit gyorsan le lehet húzni és vissza is.
2011. máj. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!