Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak olyanok akik sokat...

Vannak olyanok akik sokat vannak maguk a bájukkal?

Figyelt kérdés
Nekem a férjem ha nem dolgozik,akkor mindíg csavarog a haverokkal.Soha nemjon ki velunk sétálni inkább alszik vagy tévézik.Más is van így?Vagy velunk van a baj?
2009. márc. 9. 20:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom 10-12órát dolgozik utánna egyből jön haza fáradt de a gyerek neki az első.Nálla is volt az,hogy számitogépezett mikor a gyerek őt akarta,hát én megbeszéltem vele a dolgokat elmondtam a véleményem azóta a gyerek az első.Szerintem beszélgess el vele egy kicsit.
2009. márc. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
20:52-es vagyok. köszönöm szépen, hogy lepontoztatok. rögtön még jobban érzem magam. sajnálom, gondoltam kiírom magamból, ha van rá lehetőségem. de többet nem teszem.
2009. márc. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos úgy tűnik, nem elég érett az apaságra. Valószínűleg a munka elől menekül otthonról, legalábbis úgy gondolom, hogy nincs szívesen otthon, mert pl. sír a baba, fürdetni kell stb. Próbálj meg beszélni vele (ha eddig még nem tetted meg), mondd el, hogy Neked sokkal fárasztóbb egész nap ellátni a babát és hogy nagyon jólesne, ha legalább a jelenlétével segítene, hogy otthon lenne. Meg oltári jókat lehet beszélgetni séta közben, mi is így szoktuk, úgyhogy jobb elfoglaltság, mintha tévézne. Mondjuk ha nem alszotok a baba mellett, mert sokat kel éjjel, akkor ha álmos a párod, akkor hagyd aludni is. 9,5 hós kislány anyukája.
2009. márc. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
a kis lanyom ejel alszik este 9tol reggel 9ig.nagyon jo kisbabba ejszaka.nappal mar azert nyugosebb.megprobalom megbeszelni vele.koszi
2009. márc. 10. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!