Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak olyanok akik sokat...

Vannak olyanok akik sokat vannak maguk a bájukkal?

Figyelt kérdés
Nekem a férjem ha nem dolgozik,akkor mindíg csavarog a haverokkal.Soha nemjon ki velunk sétálni inkább alszik vagy tévézik.Más is van így?Vagy velunk van a baj?
2009. márc. 9. 20:49
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
bocsi babájukkal
2009. márc. 9. 20:50
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs baj veletek, de szerintem ennél több időt is tölthetne a kis családdal! Mennyi idős?
2009. márc. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

az én párom külföldön melózik, ha itthon van, akkor alszik. a múlt héten odaadtam neki a fiúnkat, gondoltam elfutok tusolni. erre: nem tudod berakni vmibe amiben elvan???

majdnem elsírtam magam. azóta kicsit átértékeltem a dolgokat, persze csak legbelül. kifelé nem mutatok semmit, majd kiderül mi lesz a vége.

rajta kívül más segítségem nincs. szóval egyáltalán nincs segítségem:))

2009. márc. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnállak Titeket.... Az én férjem is rengeteget dolgozik, de ha hazajön, a babánk az első... nemcsak a baba körüli teendőkben, hanem a háztartásban is segít....Nem dicsekvésből írom, hanem a kérdésre válaszolva: szerintem nem normális, ha az apuka nem veszi ki a részét....
2009. márc. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
30éves.anyosom egyálltalán nem viszi el,meg alig is jon,anyum akkor viszi vagy is viszem at ha nagyon kell mennem valahová.
2009. márc. 9. 21:04
 6/14 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon hiányzik,hogy nincs othol.Mit tudnék csinálni?
2009. márc. 9. 21:06
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
baratnöd?nincs aki segítsen?merre laksz?Pest?
2009. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nálunk is hasonló a helyzet. Az állandó munka és munka. Aztán mi, de ált. még akkor sem. Nem tudja, mitévő legyen a babával, pedig hathós már. Csak lett volna ideje beletanulni, csak ahhoz többet kéne foglalkoznia vele, de nem teszi. Ha szólok, azt mondja, hogy rendben, foglalkozik vele, egész nap bent lesz, de akkor nem lesz ennivalóra pénz. Ilyen szélsőséges, és ennyire túloz.

Totál magam vagyok mindenre. Nagyon nehéz.

2009. márc. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Barátnoimnek mindnek barátja van azt nemérnek rá.Szlovákia
2009. márc. 9. 21:19
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez szomorú,nem csak megcsinálni kell a gyereket hanem ki kell venni a részét belőle! Beszélgess el vele mert ennek nem lesz jó vége!Az én párom minden másnap éjszakázik nappal meg 2ig dolgozik másodállásba.De ha hazajön játszik a babóval ha van annyi ereje pedig én nem várom el még sétálni is eljön velünk!
2009. márc. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!