Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónaposan adtatok már...

3 hónaposan adtatok már gyümölcslevet babátoknak? Mikortól lehet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Én már mielőtt betöltötte a 3 hónapot megpróbáltam, először egy kávéskanál almalé, aztán 2, és fokozatosan emeltem az adagot. Nekünk azt mondta az orvos, hogy lehet már ilyenkor adni egy kicsit (sőt, ajánlott), hogy szokja a bélflórája.
2009. márc. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És változott tőle valamit a széklete? Nagyon ritkán székel a babám, hátha ez segítene. Egyébként csak anyatejes.
2009. márc. 9. 19:37
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Nekem harom honapos a fiam, de meg nem mertem megprobalni a kostoltatast. Igaz, hogy szep nagy, eros baba, de en meg fiatlkanak erzem hozza, szinte meg csak most bujt ki.

Raadasul most folyik a nyala (mar van egy foga), gyakrabban van szeklete is, ugyhogy erre fokepp nem merek ratenni egy lapattal. Ha minden jol halad, akkor egy honap mulva megkostoltatom a tejpepet, mert tapszeres es megnezzuk, hogy azt szereti-e, a gyumolcsleveket es gyumolcsoket ot hos koratol szeretnem bevezetni.

2009. márc. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Szia. Az én babám három hónapos múlott. Két hete kap mást is tápszeren kívül. Már adtam neki almát, sütőtököt, répát, barackot. Imádja mindet. Amitől többet kakil az a barack. De igazából egyik sem okozott gondot nála. Nekünk az orvos javasolta. Az almát csak lereszelem, házi, saját termés, de a többit megfőzöm, és szitán átreszelem. A krumpli volt az egyetlen amit nem fogad el, utálja.
2009. márc. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Szia! Én pont azért adtam 1-2 kanál almalevet a kisfiamnak 3 hónaposan,mert ritkán kakált. Aztán az olyan jól meghajtotta,hogy 2 pelus tele lett... :)
2009. márc. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Szia!

Mi most 3,5-hósak vagyunk.Egy hete adok neki barack pürét, mert nagyon nehezen kakilt a drága. Baracklével kezdtük 3 napig pár kanállal fokozatosan emelve. 4. napja eszik barack pürét, tízóraira egy adagot. Már második napja, hogy van kaki gond nélkül:) Remélem így is marad. Szerintem nyugodtan te is próbáld ki!

2009. márc. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Hi-hi-hi. Ez tök vicces. :-D

Úgy látom a pontozások alapján, hogy az sem jó, ha valaki ad, az sem jó, ha nem ad. Fair play! :-O

2009. márc. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Négy hónapos kortól, anyatejeseknél hat-ha azt kérdezed a szakirodalom szerint mikortól lehet. Egyébként anyatejes babánál normális a ritka széklet. A nagyon ritka is. Szerintem ne adj, nem lesz baja ha mégis adsz, de felesleges.
2009. márc. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Lepontozó emberkék csenben lapulnak:D Sebaj, ma már van egy jó napjuk:)
2009. márc. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tudom, hogy anyatejeseknél normális, nem is zavarna, de ma már sajnos nyűgös volt tőle és erőlködött, így muszáj segítenem neki.
2009. márc. 9. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!