Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Erdemes lenne a bephantent...

Erdemes lenne a bephantent kiprobalni?

Figyelt kérdés

Fogzik a babam es nehany naponta pelenkakiutesei vannak. Nem durvan, csak kicsit kipirosodik, megjelenik egy-ket potty, majd masnapra eltunik. Sudocremet hasznalok ra, mert az korabban (amikor erosebben kijott egy alkalommal) segitett, tehat alapvetoen meg vagyok vele elegedve.

De ugy tunik, hogy most nem segit folyamatosan.

Szerintetek a bephanten jobb lenne?


2009. márc. 9. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a sudocrem jobban bevált, mint a bepanten.
2009. márc. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő, hogy váltogassam a kettőt, egyébként most bephantent használok.
2009. márc. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is használom mindkettot, nekem a sudocrem is nagyon jó- próbáld jó vastagon kenni. én bephantent egyébként az arcocskájara használom, foleg most ezekben a szeles idokben- nagyon jó.
2009. márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem aa doki írt spéci krémet az se vált be.Vettem bhepantent és gyönyörű a popsija!Mostmár nappal gyógyszertárival kenem,este bhepantent.
2009. márc. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!