Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szedjek fogamzásgátlót vagy ne?

Szedjek fogamzásgátlót vagy ne?

Figyelt kérdés

9 hete szültem. Még nem élünk konkrét házaséletet, de valamiért már 2x volt pecsételő közti (élővér) vérzés, néhány cseppek. 7 évig hormonproblémám volt legfőképpen stressz alapon, ezért szedtem anno fogamzásgátlót. Most szoptatok, de Cerasettet írtak fel.

Nem tudom eldönteni, nekilássak-e a szedésének.

Az anyatejbe nem szerettem volna, ha minimálisan is, de belekerül származéka. Házaséletet pedig meg tudjuk oldani, hogy ne legyen gond.

A 6 hetes kontrollon rendben voltam és most is uh-on és egyéb vizsgálattal.

Rendbe tehet azért hormonálisan is újra?


2011. máj. 6. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 8 hete szültem, és nekem is felírta a doki ezt a fogamzásgátlót. 2 hétig dilemmáztam, hogy szedjem, vagy ne szedjem. 2 napja elkezdtem...

Előtte még a gyerekorvost is felhívtam, hogy van-e tapasztalata.

Mi 2 hete intenzíven élünk szexuális életet, nem szeretnék most terhes lenni! (észre sem venném)

2011. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én szedném és szedtem is , mert nem akartam azon görcsölni, h nehogy véletlen hamarabb legyek várandós, mint ahogy azt terveztük. Ezek direkt olyanok , amit nyugodtan szedhetsz szoptatás alatt.
2011. máj. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!