Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy mondjam meg az érintettek...

Hogy mondjam meg az érintetteknek (pl. anyósnak), hogy nem szeretném, hogy olyan gyakran jöjjenek látogatóba? Hogy csináljam, hogy ne legyen belőle sértődés?

Figyelt kérdés
Itthon vagyok a 3 hónapos kislányommal, és néha tehernek érzek egy-egy látogatót, de ha szólni merek, minden nagyszülőtől ezt kapom: "hogy merem én megszabni, hogy mikor jöhetnek, mikor láthatják az unokájukat???"
2009. márc. 9. 13:49
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
14:00-ás válaszoló, igazad van, én is ilyen vagyok. Nem szeretem, ha fogdossák, és az anyósommal tuti nem fogom elengedni sétálni a babát. Örülök neki, hogy szereti, csak az a gond, hogy engem nem szeret, márpedig engem kikerülve senki sem "juthat" az unokájához közel.
2009. márc. 9. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!