Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Híresen rossz alvó babám már...

Híresen rossz alvó babám már 2 órája alszik, pedig délelőtt csak 15-20 percet szokott! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Félek, hogy ez kihat a délutánra és az éjszakára! Fel merjem kelteni? Más baba is ilyen hétalvó ma? Lehet ez a fogzás miatt?
2009. márc. 9. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet a fogzás is ,vagy épp a szeles idő. az én lányom is max 2x30percet szokott aludni napközben (6hós), és ma közel egy órát aludt délelőtt...
2009. márc. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az idő miatt lehet. Az én lányom 10 felé szokott aludni, de már 9-től álmos volt, fél 10-ig kihúztuk, egy órája durmol. Szerintem ne keltsd, én azt vettem észre, hogy a nappali alvások, nem alvások nem befolyásolják az éjszakait. Nyűgi lesz, ha felkelted. 9,5 hós kislány anyukája.
2009. márc. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mi van ma de öthós fiam fél kilenckor kelt és most megint alszik egy fél órát:) fel ne keltsd! Jól fog aludni éjjel, hidd el! Valamiért talán fáradtabb ma, talán két napig csak félen aludt a hülye széltől:)
2009. márc. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
érdekes nálunk is ma meg tegnap is jó alvások voltak , reggeltöl már egyet aludt de elöttte nyügi volt most kellt föl és boldog :))
2009. márc. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha pici még nem kell kelteni, ha nagy azt meg majd ki tapasztalod!
2009. márc. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Napok óta a szokásosnál is rosszabbul alszunk nappal és éjszaka. Valahogy majd lesz...csak aggódok, nehogy beteg legyen. A doki néni szerint erőteljesen fogzik, bár én a rengeteg nyálon kívül még semmit látok:)

4 hós

2009. márc. 9. 10:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha alszik hagyd aludni, és orulj neki. Pihenj Te is egyet!!!! az enyém ma már másodszor alszik reggeltol, és éjszaka ugyanúgy fog és még délután is lehet kétszer. egyébként tényleg nem befolyásolja pici babáknál az éjszákát a nappali alvás. Pl. nekem tegnap kb. négytol hatig aludt, de már alig bírta kivárni a hét órát, hogy furodhessen és durmolhasson tovább.
2009. márc. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ma nálunk is nagy a szunya. Szerencsére :) Majd délután sétálunk egy nagyot (vagy játszunk sokat), hogy jól kifáradjon. Akkor éjszaka jól húzza a lóbőrt. Ezt Nektek is ajánlom :)
2009. márc. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi utolsó vagyok. Szóval én nem ébresztek. Végre pihen a babó. Mi is 4 hónaposak vagyunk.
2009. márc. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

:DDDD

Az enyém is el van ájulva, pedig ő sem alszik csak 15-20 perceket, azt is ölben.

2009. márc. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!