Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy kiporszívóz...

Miért van az, hogy kiporszívózom a babám orrát, mégis szortyog tovább rendületlenül?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Az én kislányom 4-5 hónapos koráig ezt csinálta. Hiába porszívóztuk ki az orrát. Azt mondta a doki, hogy kiskorban ez még normális.

Ha már idősebb a babád, akkor kérdezz rá a dokinál.

2011. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 éves és meg van fázva. Azért is porszívózom, hogy kapjon levegőt, de hiába, mert utána is szortyog, és szájon vesz levegőt.
2011. máj. 4. 13:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát az semmiképpen sem jó, én megnézetném dokival.
2011. máj. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mit fújsz előtte és utána az orrába? Jó alaposan kiszívod?
2011. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is állandósult ez a szörcsögés, és a spray-k után sem jön ki váladék. Erősebb porszívó?
2011. máj. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 hós cseppem a múltkor megfázott, kapott gyógyszert el is múlt,de a szörcsögés megmaradt. Itt olvastam,hogy anyatejet kell cseppenteni az orrába és úgy kiszívni. Először csak megmosolyogtam,aztán megfigyeltem,ha mohon eszik és hirtelen felmegy az orrába a tejcsi jobban szörcsög,oldja neki. Kipróbáltam,reggel és este, és másnapra nyoma nem volt a szörcsögésnek!
2011. máj. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem adtam neki orrcseppet sem előtt sem utána. Sóoldatot szoktam régebben cseppenteni, de most már nem hagyja. Lehet, hogy tényleg kipróbálok valamilyen az orrcseppet, ami jobban oldja.
2011. máj. 5. 21:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!