Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak neki hogy leyen...

Mit adjak neki hogy leyen kakika? most kezdtük a hozzátáplálást.

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a szilva vált be.
2009. márc. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekünk sincs 2-3 napig se kaki aztán meg oldodik és 2 napig kakil alma krumpli fogo hiszen hasmenésnél azt kell enni adható pici barack lé meggylé
2009. márc. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Őszilé, őszibarack, áfonyás gyümi( üveges). Kamillatea halványan főzve nekünk nagyon bevált. Nekünk még a sütőtök is jó volt (bár erre, mondják, hogy meggfogja a székletet, nekünk nem:))

Boldog babázást:)

2009. márc. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is bevált a sütőtök. Igazából eddig még semmi nem fogta neki vissza, pedig kapott már répát, krumplit, almát, cukkinit, borsó, banánt. A püréket anyatejjel hígítottam, szerintem az is sokat nyomott a latba. A milupának van egy 7 gabonás gabonapépje, azt kikeverheted vízzel, tejjel vagy tápszerrel, nagyon ízletes és szerintem az is egy jó megoldás.
2010. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!