Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Otthon hagytatom egy hétre a...

Otthon hagytatom egy hétre a Kisfiamat?

Figyelt kérdés
Lehetőségünk lenne egy egyhetes nyaralásra 1-2 hónapon belül,de a Kisfiam még csak most 8 hónapos.Sokan mondják,hogy menjek csak nyugodtan,de én nem merek.Nekem is rossz lenne,de főleg a Kicsinek.
2009. márc. 9. 08:08
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem, ha tudjátok, inkább vigyétek őt is. Neki az egy hét még rettenetesen hosszú idő. Neki még a világon te vagy a legfontosabb, valószínűleg nagyon megviselné a te hiányod.
2009. márc. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is 8 hónapos a babám, de én biztos nem hagynám 1 hétig másra.
2009. márc. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem magad válaszoltál a kérdésedre:) nem fog emlékezni később ha most itthagyod, de biztos nem lesz neki valami szivderitő nélküled. Nem vártok addig a nyaralással mig ő is veletek mehet? Vagy inkább itthon pihenni egy szállodában.... Oda vihetnéd őt is.
2009. márc. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Neki egy hét egy örökké valóság. Még nem érti meg hová tűntél és,hogy visszajössz. Ne hagyd egyedül főleg ha eddig még nem volt egy napig sem nélküled. Ez a korszak az amikor tanulja,hogy ha anya eltűnik a látóteréből attól még ott van. De ha eltűnsz egy örökkévalóságig, törés lesz a z éltében. Én nem hagynám ennyi időre a nagyira.

Én mikr főiskolára kezdtem járni a kisfiam 4 hónapos volt 1 hét volt a konzultáció. Ezt úgy csináltuk végig, ohgy anya reggel eltűnt, de délután már ott volt. Igaz részemről és anyukám részéről nagy áldozat volt. Mert anyukám addig kiesett a munkából és meg eljöttem a gyerekkel hozzájuk ( a lakhelyem és a főiskola közti távolság felénél laktak) s onnan ingáztam minden nap 80 km-t ,hogy délután este vele lehessek. Így nem viselte meg, de hosszú volt az az idő neki anya nélkül.

2009. márc. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Persze biztos jól esne egy kis kikapcsolódás, de én inkább nem mennék el, ha a kicsit nem tudom magammal vinni! Hiába lenne jó helyen valamelyik nagyinál, de minden pillanatban rá gondolnék, biztos nem tudnám elengedni magam! Ha nagyobb, pár éves akkor talán, de míg ilyen picúr az anyukája mellett a helye. Vagy menjetek baba barát hotelbe!
2009. márc. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

7 hónapos a lányom, de én nemhogy egy hétre, egy napra se tudnám itthon hagyni. Igaz, ő még ráadásul szopizik is, de kizárt, hogy egy percig is jól érezném magam nélküle.

Vagy olyan helyre megyek nyaralni, ahová a gyereket is vihetem, vagy inkább nem megyek.

2009. márc. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
2009. márc. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Szia! Babysitter voltam Ausztriában, és az akkor 10 hónapos gyermeket 5 napra rámhagyták. Mikor megjöttek, és az anyuka üdvözölte a gyermekét a baba átnézett rajta, és lebiggyedt a szája, hozzám bújt, pedig akkor még csak 2 hónapja voltam Vele.

Bár az is igaz, ennek a családnak sajátos véleménye volt a gyermeknevelésről, vagyis kékvérűek voltak, és másképpen gondolkodtak, mint mi, egyszerű halandók! :-)

2009. márc. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Tényleg nem érezném jól magam,és a Fiamnak sem szeretnék rosszat.Én vinném magammal,de Amerikába mennénk,és egy ilyen hosszú utat nem vállalnék be Vele.De nélküle sem!Köszönöm,hogy segítettetek a döntésben.
2009. márc. 9. 10:21
 10/10 anonim ***** válasza:
miert nem vallalnal vele ilyen hosszu utat?en is 12orat repultem a picivel magam haza.nem volt semmi baja.csak en voltam faradt.de o elvezte.most volt6hos csak.
2009. márc. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!