Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6honapos ma a picim es apjaval...

6honapos ma a picim es apjaval ma annyira osszevesztunk, hogy majdnem verekedes lett a vege. Mar huzakodtunk amikor a pici felorditott. Akkor hagytuk abba. Kart okozhattunk benne?

Figyelt kérdés
mind a ketten eszbe kaptunk,hogy mit csinaltunk.nem szoktunk veszekedni,de osszejott nekunk.sajnos elotte.remelem nem hagy karokat a jovobe nezve picinek;(((egesz nap sirhatnekom van
2009. márc. 9. 07:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
próbálj megnyugodni! Nem egyszerű most neked a bébit is ellátni, a pároddal is mindig megértő és türelmes lenni, van hogy elszakad a cérna. Multkor sirtam a baba fölött és ő is rákeudte, ugy megijedt szegény. Tudja a babád, hogy rosszkedvű, szomorú vagy. Azóta nagyon figyelek, hogy ne lássa rajtam ilyen egyértelműen, ha bánt valami. Nem lesz ettől a veszekedéstől semmi baja, ha nem rendszeresen csináljátok előtte. Ha a kezedben van, próbáld kerülni az ilyen helyzetet, ha este elaludt a baba, majd megbeszéled az uraddal hogy mi nem tetszett. Legalább addigra mindketten higgattok egy kicsit, igy nem lesz bunyó.
2009. márc. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy egesz ido alatt a kezemben volt.vegignezte.megilyedt,mert ezt az arcomat meg nem latta,nem is akartam megmutatni neki.a ferjem el akar vallni,nincs senkim,kulfoldon elek.magam lennek,ezt meg elbirnam csak annyira sajnalom,hogy ezt vegignezte.undorodom magamtol.
2009. márc. 9. 07:52
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj megnyugodi légyszi! Igy sokkal nehezebb ellátni a babát, ha ilyen állapotban vagy! Te költöztél ki a külföldi férjedhez? Nincsenek szüleid akiksegiteni tudnának? Nem lehet rendezni a férjeddel a helyzetet, hisz kisbabátok van, vagyis nemrég még szerettétek egymást annyira hogy vállaljátok a kicsit?!?
2009. márc. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ha elvallnank,mennek haza a picivel.meg lehethogy megbeszeljuk ha lenyugszunk.nem veszi a telefont hiaba hivom.koszonom nektek a valaszt.a pici elott mosolygok,nagyon nehez,de nem akarom elotte mutatni.
2009. márc. 9. 08:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
a férfiak nagyon tudnak haragot tartani ne hívd szerintem kell hogy ö is lenyugodjon a babák meg érzik a feszültsséget még ha nagyok lesznek akkor is 10 éves is észre veszi hogy nem beszélnek a szülök
2009. márc. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ne beszélj tul sokrol a férjednek azt nem szeretik csak mindig rövid higgadt hallk tényeket közölj vele mert csak magadra haragitod és ne káronkodj mert ha ö vissza szid neked is nagyon rosszul esik én mikkor anagy fiam kicsi volt kibirtam mig elaludt utána vitatkoztam
2009. márc. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
igen a gyerekeket soha nem szabad bele vonni ki kell öket hagyni hiszen ök nem haragszanak a szülökre titkolni kell a gondokat nekik boldog gyerrek kort kell nyujtanunk hogy legyen mirre emlékezniük ez mind a mi anyai dolgunk nekünk kell még erre is figyelni hiszen szinte magunknak szüljük az apa akkor lép le mikkor akar de mi maradunk örökre hiszen mi okosabbak vagyunk öregsségünkre gyerekeinkre támaszkodhatunk :))
2009. márc. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
egyetertek veletek azert is utalom magamat a mai tettemert.tudom,hogy kellene kozeliteni a ferjemhez,pont egy olyan probleman veszekedtunk amit elkellett gyorsan inteznunk nem varhattam vele estelig,es nem is gondoltam volna,hogy veszekedes lessz belole.de az lett.sajnos.abba kellett volna hagynom nekem.de amok kapott el.de mar lenyugottam,picivel jatszok.nekem is van egy csunya emlekezetem a szuleimre,nagyon osszeverekedtek elottem(12eves voltam)es nem akarom,hogy egy pici kis alom is emlekesztetne erre a napra.azon lesszek,hogy elfelejtse.
2009. márc. 9. 09:34
 9/12 anonim ***** válasza:
A babák könnyen felejtenek, de csak akkor ha egyszeri dologról van szó. Ha rendszeres, akkor kihat rájuk. De szerintem mindenkivel előfordul ez, mert emennyire szép a gyereknevelés, sokszor annyira stresszes is. Velünk is előfordult és én is pont így éreztem. Búj hozzá, szeretgesd, sétáljatok egy nagyot, mert mást nem tehetsz és ő van neked az életedben aki feltételek nélkül szeret és egymásra mindig számíthattok. Ez a legfontosabb! Kitartást és szebb napokat kívánok nektek!
2009. márc. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom mindenkinek.szep napot kivanok nektek is.;)
2009. márc. 10. 06:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!