Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyerekekben genetikailag...

A gyerekekben genetikailag van benne, hogy hisztinél a földbe verik a fejüket? Ti babátok csinálja?

Figyelt kérdés
Ez az a magatartásforma, amit már a harmadik környezetemben levő baba csinál (8 hónapos, 15 hónapos és 12 hónapos), és azt azért kétlem, hogy ezt látják valakitől :-).
2009. márc. 9. 07:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem a szülő bosszantására csinálja:))))Ha úgy tetszik igen, benne van genetikailag , ugyanúgy, mint pl valamikor le kell szoknia a pelenkáról stb...
2009. márc. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam, hogy nem bosszantásiból csinálják, de valószínűleg nem anyukától vagy apukától látja :-). Azért kíváncsi lennék ez honnan eredő örökség vagy miért. Ezt a majmok is csinálják?

És hogy lehet erről leszoktatni őket? (Már előre félek mit fogok vele kezdeni, ha az én fiam is nekilát a gyakorlásnak.)

2009. márc. 9. 07:17
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Hát leszoktatni sehogy sem tudod. Kódolva van bennük, és kissebb nagyobb mértékbe, de minden gyerek produkálni fogja a hisztit. Tőrődj bele, majd elmúlik ez a korszak is :))))
2009. márc. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Szia!

Azt nem tudom, hogy honnan veszik, de az én 15 hónapos keresztfiam is ezt műveli ha hisztizik, és tuti, hogy nem a tesóméktól látta.

Nagyon reméljük, hogy mielőbb kinövi, mert elég félelmetes tud lenni, főleg, ha indezt a járólapon akarja csinálni. állandóan résen kell elnni, nehogy kárt tegyen magában.

Az én fiam még csak 7 hetes, de már én is előre félek ettől...

2009. márc. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha megtörténik :magyarázkodnod kell mindig rövid lényegretörö legyél és ha nemet mondasz akkor az mindig nem lesz arra történetre .picinek kell nevelned én már a boltba indulásnál felkészitettem öt és ha kezdödött az akaratoskodás legugoltam a szemébe néztem ( nagyon fontos a szemkontaktus)és mondtam neki hogy ezt nem vesszük meg mert hiszen kenyérkét már bepakoltuk a kosárba.figyeltem az( JÓ)óvonénit ök is így magyarászkodnak a gyerekeknek és ott rend is van. katonás modszer de az mellett szeretgetni is kell nekem be vált kennyérre lehet kenni a gyerekemet már 9 éves és az autót szivesen ki takaritja én meg agyon dicsérem milyen büszke is magára lehet az arcán látni ,mi mindent megbeszélünk igaz 2-3 évesen volt is a sarokba de utána isteni jó gyerekk lett és nagyon jó a kapcsolatunk nincs semmi gondunk.
2009. márc. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
te rajtad mulik ha szeretnél killodni akkor várhatod hogy kinövi ( de ha nagyobb lesz más modszerrel fog kiborítani)ha meg letöröd a szarvát akkor boldog és könnyebb lesz végül is attól függ te hogy gondolod már kiskorrba kell nevelni mert 6 évesen már késö!
2009. márc. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezekben a válaszokban mi a nem hasznos?
2009. márc. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Valaki biztos máshogy látja, de akkor az ő véleményére is kíváncsi lennék, ha szerinte az eddigiek nem jók :-)!


Amúgy a hiszti az egy dolog, arra még csak-csak felkészül az ember, arról szerintem hamar le lehet szoktatni (gondolom én ezt így még most :-)), de ez a "földbe verem a fejem", erre lennék kíváncsi konkrétan.

2009. márc. 9. 09:59
 9/9 anonim ***** válasza:
"a földbe verem ..."már szerintem fokozat nem jól van magyarázva neki és már odáig fajult az akarata a gyerköcnek. Ez olyasmi hogy 2 évesen már elmondom neki hogy csak papírra rajzolunk és így elkerülhetem a falfirkát.
2009. márc. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!