Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történt a babámmal? 6...

Mi történt a babámmal? 6 hetes és 2 napja ordít. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Óránként enne, de mikor adom a cicimet, kb 5 percet eszik és utána kiköpködi folyton.. Tegnap megszámoltam, 10 perc alatt 16x köpte ki és rögtön sír és bekapja újra, de csak játszik vele! Nem nyel, csak szopizza... Aztán mikor eltelik úgy fél óra, kiveszem a szájából és onnantól ordít... Megállás nélkül és semmi nem használ..
2009. márc. 8. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Fáj a hasa?
2009. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem éhes. nekem ugyanez volt az első babámmal.Lusti volt szopozni, így 2,5hónapos korától tápszert kapott. Tudom ez nem büszkeség, de akkor elégedett volt, nem sírt.

Addig meg én sem tudtam mi lehet a baj, mert negyed óránként sírt, hogy éhes.

2009. márc. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy kevés a tejed pillanat alatt kitudják szívni nézd csak meg fejéssel én is csodálkoztam magamon ha nekem kiürül ugyanezt csinálja és ha puha a cicim van ugy hogy bese kepja én potolom táppal
2009. márc. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem eszel valami olyat ami nem izlik neki?

Esetleg a fogamzásgátlótól (ha szedsz) is rosszízű lesz a tejcsi.

2009. márc. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!