Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fagyasztóból elővett húst...

Csill79 kérdése:

Fagyasztóból elővett húst tehetek a babám ételébe? 6 hónapos.

Figyelt kérdés
Babapiskótát mikortól adtatok a kezébe majszolni?Foga még nincs!
2011. máj. 3. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze nyugodtan adhatod neki, ha nem túl rég van a fagyasztóban. Én nem babapiskótával kezdtem, mert túl keménynek találtam, hanem vettem babakekszet.
2011. máj. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze!Én mindig megvettem egy csirkemellet, feldaraboltam és adagonként lefagyasztottam.Két naponta főztem neki zöldséggel és burgonyával.

Én adtam neki 6 hónapos kora óta a piskótát, csak ne legyen cukrozva a teteje.Sőt, a köles golyót is szívesen majszolta:)

2011. máj. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze már tehetsz húst (pl. csirke) az ételébe, a vörös húsokat hagyd a legkésőbbre. Én mindig úgy csináltam, hogy pici darabokat raktam el külön-külön, így mindig csak annyit vettem elő amennyi neki kellett.

Én se babpiskótával kezdtem, egyrészt túl kemény, másrészt agyon cukrozott. Babakekszet adtam neki 7 hónaposan, akkor már jól meg tudta fogni és majszolni. Babakeksz (nestlé, milupa, vagy a fosfovit)

2011. máj. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Úgy ahogy az előttem szólók írták,annyi különbséggel,hogy az én babám pl a csirkemellett nem szerette,öklendezett tőle így csirkecombot kifiléztem,kockákra vágtam,folpakkba beletekertem és ment a fagyóba!

Babapiskótát még az 1 évesemnek nem adtam viszont én is babakekszet 6 hós korától!

2011. máj. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,de valamit nem értek.A babapiskóta nem puhább mint a babakeksz?Mert Én vettem bio háztartási kekszet,azt teszem neki a gyümihez,de az kemény!Gondolom azt nem adhatom neki majszolni,mert leharap 1 nagyobb darabot,és aztán megakad a torkán.?
2011. máj. 3. 17:07
 6/6 anonim ***** válasza:

3. vagyok!


A baba keksz az babakeksz és nem háztartási keksz! A 15 hónapos lányom sem evett akkor még háztartási kekszet, bár most se nagyon, de vettünk neki figurásat, azt megeszi, de oda kell rá még most is figyelni, mert képes nagy darabot leharapni. Amúgy még babakekszet eszik, ő még babapiskótát sem evett.

2011. máj. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!