Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy túletetem a babám?

Lehet, hogy túletetem a babám?

Figyelt kérdés
6 hós fiam az utóbbi napokban gyakran bukik. Tápszeres 180-at eszik,(most tértünk át a 2-es tápra) és ma a kakija is zöld volt.
2009. márc. 8. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Tápszertől természetes hogy zöld a kaki. Nem írtad hányszor eszik 180-at naponta.
2009. márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A zöld széklet lehet a túletetés jele,de nálunk nem azt mutatta.Nálunk (anyatejes volt a lányom)erős volt a tejem.Ha én ettem akár 1 falat tejterméket (akármit is)rögtön bezöldült a széklete.Csökkentsd az adagot pár étkezés erejéig,ha még mindig zöldes lesz beszélj orvossal.
2009. márc. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
4x180/nap...akkor csökkentem az adagot, köszi
2009. márc. 8. 15:43
 4/6 anonim ***** válasza:
4szer 180ml-az tutira nem sok. Az én babám 200ml fölött eszik, 6 hónapos. Olvasd el az adagolási javaslatot, az alapján dönts!
2009. márc. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én már tényleg nem tudom mit csináljak:( a gyerekorvosunk teljesen gyagyás, a védőnőnk tapasztalatlan, kihez forduljak??
2009. márc. 8. 20:48
 6/6 anonim ***** válasza:
mi kakink is változo még ugyanazon a napon is ha többször kakil egyszer zöld a másik meg sárga nálunk ez igy megy, még soha nem gondoltam hogy gond lenne mostanába az én fiam is bukik de én ugy gondoltam hogy már probálgat ülni és már nem csak egyenesen fekve tartom és így kilöködik a gyomrábol 4 hós.
2009. márc. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!