Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 5.5 honapos és az...

Kislányom 5.5 honapos és az Adamo hintába felhuzza magát és ül. hadjam neki? nem tul korai, nem árt a gerincének? Bocs a sok kérdésért.

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ha magátol ül akkor hagyad nekem a védönö mondta hogy hagyhatom ha már magátol meg tud ülni mert a babák jobban tudják hogy már elég erösek ahoz hogy megüljenek az én négy honaps fiam is álandoan fel akar ülni de ö még persze nem tud ügyes lányod van .a növére lány is ült öt honaposan és másfél évesen szoba tiszta volt vannak ilyen ügyes gyerekek
2009. márc. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Velünk is ez van, de azt mondta a doki, hogy amit magától csinál azt hagyni kell.Hát nem nyomhatod vissza szegény gyereket:)
2009. márc. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is ott ült fel először:)Nekem is azt mondták, ha magától csinálja, csinálja nyugodtan:)

2009. márc. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!