Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kimentek sétálni szélbe a...

Kimentek sétálni szélbe a kicsive?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tegnap kimentem és jól megfáztam:( ma már inkább elaltatom a babakocsiban kint és gyorsan behozom, nem megyünk ki
2009. márc. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, mert én sem szeretem ezt az időt. Az éjjel is rosszul aludtunk a szélnek a hangjától is. Az én kislányom meg még nyeli a levegőt ha erősebb szél éri. Úgyhogy ma kihagyjuk.
2009. márc. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, vagy csak ameddig muszáj. Az én fiam (9 hós) legalábbis rosszul alszik a nagy zaj miatt... Ma inkább bent altatom, pedig pár napja már folyamatosan kint aludt, akár naponta 2*
2009. márc. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Mi mindig kimegyünk. A kocsiban jól be van bugyolálva, nem fúj be a szél, én meg jól felöltözöm. Jókat alszik a rossz időben is.
2009. márc. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Én minuszban is kiviszem akár két órára is, de ma ez nekem sok!
2009. márc. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A szél a babák legnagyobb ellensége. Más az ha mínuszok vannak és más a szélvihar ami itt nálunk van. 10 hónapos a lányom de ennél sokkal kissebb szelet sem visel el. Maradunk benn és persze gyakran szellőztetek.
2009. márc. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Mi most jöttünk meg, egy fél órát sétáltunk, közben elaludt és most kint alszik a kocsiban. Jól felöltöztetem, felteszem a kocsira a szélfogót és úgy sétálunk. Az udvaron meg szélvédett helyen altatom.
2009. márc. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát nem is tudom én is gondolkozok, talán délutánra csendesül ez a nagy szél
2009. márc. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na meg en is meglattom,hogy delutan milyen ido lesz.mar 1hete nem voltunk kint..
2009. márc. 8. 11:51
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
Ilyen nagy szélben én sem viszem ki,attól nem lesz baja,de ha kiviszem többet árthatok,de hátha valóban délutánra jobb lesz az idő.
2009. márc. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!