Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan "ültessem" 4 hós...

Hogyan "ültessem" 4 hós babámat a hozzátápláláshoz?

Figyelt kérdés

Ülni még kicsi, de nagyon akar. Ha kicsit húzom fel az etetőszékét, szerintem kevés, ha eggyel jobban, csak fel akar ülni, és nem figyel a kajálásra. Ti hogy csináljátok?

Ha apja ölében van, akkor tudom etetni, de apa nincs mindig itthon ugyebár.


2009. márc. 8. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld a babahordozót! Nálunk az vált be!
2009. márc. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálhatod a saját öledben,nagyon sokan etetik úgy. Én mjuk az etető legalsó állásában etetem, nem baj ha kicsit hátradőlve hamizik.
2009. márc. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is a babahordozó vált be.
2009. márc. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszike! A bébihordóból is fel akar ülni, nagyon-nagyon akar ülni. Ha meg felültetem, nem szereti. Csak a lábamon, vagyis a két combom közötti árokban van stabilan, persze tartom, nehogy gond legyen, de úgy meg nem lehet etetni.
2009. márc. 8. 09:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 4 hónapos kora óta az ölemben etetem. Voltak egy időben harcok, de lassan leszokott róla. Most 8 hónapos és még mindig az ölemből eszik nagyon szépen! Az előnye, hogy nem keni össze magát soha. Hátrány, hogy ki tudja mennyi ideig nem akar majd egyedül enni!
2009. márc. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a hordozóval kezdtük, de hamar fel ült a kislányom úgyhogy most már etetőszékben eszik. Én egy kicsit mindíg elfektettem a hordozót, hogy ne tudjon felülni.
2009. márc. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!