Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3és fél hónapos babával...

3és fél hónapos babával kóstoltathatom a húslevesnek a levét? Még eddig nem kóstoltattam vele semmit. Szabad már adni neki ilyen korban?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 15:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Akkor inkább maradunk az almánál elöször.
2011. ápr. 30. 16:17
 12/14 anonim ***** válasza:
29%
1 hónap múlva simán kóstoltathatod vele. Én 3,5 hónaposan kezdtem, almalevet facsartunk neki, lett belőle fél deci, gondoltuk, majd 10-20 ml-nél elvesszük a cumisüveget. Hát, lehúzta mindet, és még sírt is, hogy csak ennyi volt? Húslevest azt hiszem 5 hónapos kora körül kapott. Azt azóta is annyira imádja, hogy a rosszullétig képes lenne enni. Most 2 éves.
2011. ápr. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia! Pont tegnap írtam ki én is egy ilyen kérdést, csak az én babám nem 3,5 hanem 7 hónapos lesz. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Egyébként adtam neki belőle. Nagyon ízlett neki. :)

2011. ápr. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
En nem adnek neki meg kicsit korainak talalom, inkabb egy-ket honap mulva. Husleves eleg zsiros es van fuszer benne..
2011. ápr. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!