Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig lesz akciós a DM-ben a...

Meddig lesz akciós a DM-ben a huggies pelus?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Az akciós katalógusban csak a Huggies törlőkendő van benne, mint akciós termék, és az március 17-től 4 hónapig, illetve a készlet erejéig van akciós áron.
2011. máj. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1 hete vettem,akkor akciós volt.Én is úgy tudom,hogy 4 hónapig szoktak bizonyos termékeket leakciózni,csak azt nem tudtam mikor kezdték.

Köszönöm a választ!

2011. máj. 2. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Én megkérdeztem 2 hete mert április 14-én kezdődött az akció.Kérdeztem, hogy mit jelent, hogy a készlet erejéig,mert csak egy csomag volt belőle...Azt mondta a hölgy, hogy 4 hónapig egészen biztosan ennyi lesz!

Amit nagyon remélek mert ez kb a 0.pelus amit kipróbáltunk és ez lett végül az etalon :)

4 hónapos a lánykám

2011. máj. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia én is nagyon szeretem eszt a pelust de a minösége miatt most mást használok mert selejteset adtak ki átázik és kiütéseket okozot nálunk elég sulyosat vigyázz vele
2011. máj. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!