Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumis babák Anyukái! Ti...

Cumis babák Anyukái! Ti babátoknak is a cumi alatt pöttyös az arca?

Figyelt kérdés
arra gondoltam hátha éjjel a cumi alatt a nyál kiütötte babámat arcát a szája körül. remélem nem allrgia. elég régóta van már, és csak ott
2011. ápr. 29. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Valószínű, hogy a cumi alá begyűlt nyáltól van. Az én lányomnak is volt. Kend be valamivel, én Sudocremmel vagy Bepanthennel kentem, néhány nap alatt elmúlt.
2011. ápr. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe a Mam Air cumiját! Erre az esetre nagyon jó!
2011. ápr. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kedves 2. válaszoló, köszönöm, olyan cumink van. egész éjszaka cumi van a szájában, lehet ez már túl sok
2011. ápr. 29. 13:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom alapvetően csak alvásnál cumizik, de a múltkor beteg volt, ki sem lehetett robbantani a szájából a cumit :) Nna, utána tiszta "pattanás" lett a szája körül az arca, mint ahogy a Te babádnak is. Ahogy egyre többet szellőzött cumi nélkül a szája, el is múltak. Napközben cumizik a bébid? Ha igen, próbáld azt lecsökkenteni. Egyébként az én lányomnak is egész éjjel benne van a szájában, de önmagában ettől nem szokott kicsattanni.
2011. ápr. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én babámnak is okozott kiütést a cumi,mam-os volt,most aventet használunk,azóta nincs pötty.
2011. ápr. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lányom 14 hónapos, születése óta cumizik. Egész éjjel a szájában van és nap közben is elég sokat. Az összes cumija Avent, kivéve a tartalékok, de azokat ritkán használja.

Még soha semmi nem látszott a szája körül, az sem, hogy cumizik.

2011. ápr. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!