Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért érzem úgy hogy minden...

Miért érzem úgy hogy minden nap olyan szürke, egyforma?

Figyelt kérdés
3 hónapos a babám és minden nap olyan egyforma.Hiába megyünk sétálni,akkor is,sőt el szoktam menni 1-2 órára ki kapcsolódni és akkor anyukám vigyáz rá,de mégis néha úgy el vagyok keseredve,hogy csak én érzek így.Imádom a kisfiam és nagyon vártuk és mégis.Elmúlik ez valaha?
2011. ápr. 29. 10:58
 1/7 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szerintem ha már majd tud menni, meg beszélni jobb lesz. Később te is jobban el tudsz "szabadulni" otthonról. Az én fiam is 3 hónapos.
2011. ápr. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül, sokszor én is így érzem. Az én lányom 2 hónapos múlt, és egyforma az összes napunk. Sokszor autóm sincs (csak egy autónk van), így nem tudok sehová menni, mert kint lakunk a város szélén. Itt a környéken meg hiába sétálok, nincs semmi... az összes fát ismerem már. :(

De jön a jó idő, és nemsokára lesz még egy autónk. És a lányom is egyre többet lesz ébren, szóval majd csavaroghatunk végre nagyokat. Engem ez tart életben a szürke hétköznapokon. :)

2011. ápr. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyszer biztos elmúlik, de az elején még nehéz. Új helyzet, amit a baba határoz meg. Kimozdulni sem olyan egyszerű már, mint baba nélkül. Időhöz van az ember kötve, és a baba miatt muszáj is egyfajta rendszeresség. De ez egy felnőttnek nem könnyű helyzet.

Kislányom 7 hónapos, és a napjaink nagyjából ugyanúgy telnek. Félős is, így ha kimozdulunk, akkor sokszor nekiáll ordítani, így szinte semmi "kiszabadulásom" nincs a négy fal közül. Engem nem tölt fel a babakocsizás sem.

De fokozatosan jobb lesz, bízom benne.

2011. ápr. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is így éreztem ,most 20 hónapos lesz a fiam ! Eljárunk tornázni addig vigyáznak rá!Keress barátkozó anyukákat ,járjatok együtt el valahova !
2011. ápr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első gyereknél gyakran előfordul ez az érzés. Én is benne voltam nyakig. Alig vártam, hogy egy kicsit nagyobb legyen, és ezzel együtt interaktívabb. Most az ötödiket várom, a legnagyobb középsulis, a két középső hatodikos, a kicsi 20 hónapos. Néha szinte már vágyom egy kis szürkeségre:)
2011. ápr. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14 hónapos gyerek mellet is szürke egyhangúak a napok. Az a jó amikor társaságba megyünk pl. úszni, babaklubba.
2011. ápr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kisnita ***** válasza:

Nekem szerencsére nem volt ilyen én sosem unatkoztam még a gyereknevelés alatt :) 4 hónapos koráig csak evett, aludt egész nap, én is ettem, szoptattam, mikor aludt főztem, takarítottam, mostam, kertészkedtem, stb. Élveztem, hogy nincs sok baj vele, de azért kicsit vártam, hogy már aktívabb legyen. 4 hónaposan tanult meg ülni, mászni na azóta nem volt megállás. Azóta mindig tud valami újat mutatni. Alig vagyunk bent a házban ilyen időben mert nem lehet lefoglalni semmivel, mindig ki akar menni. Már ebédelni is kint akar. :D

Figyeld meg ha már aktívabb lesz a babád akkor sokkal másabb lesz minden, az is lehet vissza fogod sírni ezeket a nyugis napokat mert sokan vannak így ezzel. (én szerencsére nem mert szeretek a gyerekkel együtt pörögni)

Élvezd ki amíg ilyen pici, több időd van magadra is, amíg alszik nézz meg egy jó filmet, foglald le magad valahogy, ha szeretsz kézimunkázni akkor köss, horgolj, készíts neki plüss játékokat, dekorgumiból figurákat a szobájába, ha szeretsz olvasni olvass, stb. Én annyi mindent csináltam mikor még volt rá időm.

2011. ápr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!